Wstrząsające zdjęcie z przesłuchania mordercy 10-letniej Kristiny! Wyciekło z komendy

Wstrząsające zdjęcie z przesłuchania mordercy 10-letniej Kristiny! Wyciekło z komendy Źródło: YouTube

Kristina z Mrowin została zamordowana ze szczególnym okrucieństwem. W czwartek jak co dzień wracała ze szkoły, jednak już nigdy nie dotarła do domu. Zdjęcie jej zabójcy właśnie obiegło internet.

10-letnia Kristina nie spodziewała się, że gdy wsiądzie do auta ze znajomym mężczyzną, już nigdy nie wróci do domu. Oficjalnie nie wiadomo, jaki był motyw zbrodni Jakuba A. Mężczyzna przyznał się wprawdzie do winy, jednak śledczy wciąż muszą zbadać i potwierdzić wszystkie szczegóły przerażającego morderstwa.

Nieoficjalne informacje mówią o tym, że Jakub A. był zazdrosny o dziewczynkę. Chciał zawiązać bliską relację z jej matką, Agnieszką, jednak ta wolała poświęcić się wychowywaniu dzieci, w tym malutkiej Kristiny. Niektórzy podejrzewają, że to chęć zemsty na niedoszłej ukochanej skłoniła Jakuba A. do tak strasznego czynu.

To przez niego Kristina nie żyje? Mamy zdjęcia mordercy

Rano cały internet obiegły rzekome zdjęcia mordercy Kristiny. Jak się jednak okazało, na fotografiach znajdywała się inna osoba, a nie aresztowany. W poniedziałek w godzinach wieczornych wyciekło jednak prawdziwe zdjęcie Jakuba A., prawdopodobnie zrobione podczas przesłuchań przez jednego z funkcjonariuszy. Pojawienie się fotografii w internecie komentuje st. asp. Monika Kaleta z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Będziemy wyjaśniać, skąd pochodzi te zdjęcie i kto je umieścił w sieci. Sprawdzamy wszystkie okoliczności tej sytuacji - przekazała mediom st. asp. Monika Kaleta.

Na zdjęciu widzimy mężczyznę skutego kajdankami i siedzącego na krześle. W internecie pojawiło się ono bez cenzury - zostało opublikowane między innymi przez profile "Łączy Nas Świdnica" oraz "Polska" na Facebooku.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News