Niewiarygodne, z kim jest spokrewniony zabójca Kristiny! Ludzie są wściekli, ma uniknąć kary

Niewiarygodne, z kim jest spokrewniony zabójca Kristiny! Ludzie są wściekli, ma uniknąć kary Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika

Kristina z Mrowin została zamordowana 13 czerwca 2019 roku. Oskarżonego o brutalne morderstwo Jakuba A. czeka teraz proces sądowy, który bacznie obserwować będzie cała Polska. Pojawiły się pewne doniesienia, które mogą sprawić, że morderca uniknie kary. Wyszło też na jaw, kto jest jego krewnym.

Kristina miała dopiero 10 lat, gdy została zamordowana w brutalny sposób niedaleko swojego domu w Mrowinach. Tą makabryczną zbrodnią od kilku tygodni żyje cała Polska. O zabójstwo dziewczynki oskarżony został 22-letni Jakub A., który rzekomo obsesyjnie zakochany był w matce dziecka. Teraz pojawiły się nowe fakty związane z tą sprawą. Być może historia rodzinna oskarżonego pomoże mu uniknąć surowej kary. 

Kristina zamordowana ze szczególnym okrucieństwem

Kristina była niewinna ofiarą bestialskiego mordu. Jakub A. został oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem i czeka go teraz długi proces sądowy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Najnowsze doniesienia głoszą jednak, że być może mężczyźnie uda się uniknąć wyroku. Wszystko związane jest z historią rodziny sprawcy oraz o to, z kim jest on spokrewniony. Ludzie są wściekli z powodu tych pogłosek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawca być może uniknie kary 

Jakub A. jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znienawidzonych osób w kraju. Bestialski mord dokonany na niewinnej dziewczynce wstrząsnął całą Polską. Niektórzy ludzie domagają się zastosowania wobec 22-latka kary śmierci, która od wielu lat nie jest u nas stosowana. 

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin było szczegółowo zaplanowano zbrodnią. Chłodna kalkulacja, z jaką doszło do tego wydarzenia i  próba wynajęcia płatnego zabójcy tylko to podkreslają. Wydaje się, że Jakub A. nie ma najmniejszych szans w uniknięciu surowej kary.

Pojawiły się jednak nowe interesujące fakty dotyczące jego historii rodzinnej, które mogą się przydać obrońcy 22-latka. Być może dzięki nim sędzia złagodzi wyrok albo w ogóle zrezygnuje z kary więzienia dla mężczyzny. Na jaw wyszło to, ze Jakub A. spokrewniony jest z osobami, które chorują na schizofrenię. To poważne zaburzenie psychiczne jest dziedziczne i skoro w rodzinie 22-latka odnotowano takie przypadki, to być może i on także jest nosicielem tego genu. Oskarżony uda się na obserwację psychiatryczną. Jeżeli psychiatrzy stwierdzą, że choruje na schizofrenię, będzie mógł zostać potraktowany jako osoba niepoczytalna, a tym samym uniknąć więzienia. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News