Piotr Kraśko doskonale radzi sobie po odejściu z TVP. Popularny dziennikarz został bowiem gwiazdą TVN i TVN24 BIS, a nowe otoczenie podoba mu się nie tylko ze względów zawodowych. Kraśko nie omieszkał niedawno pochwalić „walorów” jednej ze swoich współpracownic.

Dziennikarz postanowił na Instagramie skomplementować biust swojej koleżanki z TVN, Anny Wendzikowskiej. Internauci zarzucają prezenterowi niestosowne zachowanie, krzywdzące zwłaszcza wobec jego żony, Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Gdzie patrzy Kraśko?

Anna Wendzikowska lubi odsłaniać ciało na Instagramie, a jedno z niedawno opublikowanych przez nią zdjęć szczególnie spodobało się Kraśce. W komentarzu pod fotografią jedna z użytkowniczek serwisu skomplementowała oczy reporterki, na co Kraśko lubieżnie odpowiedział, że akurat jemu trudno skupić wzrok na twarzy koleżanki.

– Taaak… Bambi eyes… patrząc na to zdjęcie robię wszystko, by skupić się na oczach – napisał dziennikarz.

Śmiała aluzja po głębszym przemyśleniu najwyraźniej zawstydziła gwiazdora TVN, gdyż jego komentarz zniknął z sieci. Czy w usunięciu wpisu maczała palce jego małżonka? Trudno powiedzieć, ale wydaje się, że zachwyty nad figurą koleżanki Kraśko powinien zachować dla siebie.

Fot. instagram.com

Źródło: instagram.com

POTĘŻNI strażacy zapozowali do PŁOMIENNEJ sesji!

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

...

Zobacz również