Cały Kraków żyje dziś szokującym znaleziskiem, którego dokonali strażacy na popularnym Kazimierzu. Po wyważeniu drzwi do jednego z mieszkań przy ulicy Estery, funkcjonariusze zobaczyli coś, co zmroziło krew w ich żyłach. Na miejscu od kilku godzin pracuje już prokurator.

Strażacy zostali wezwani na miejsce zdarzenia o poranku, około godziny 7:15. Gdy wyważyli drzwi do mieszkania, zobaczyli zwłoki 26-letniej kobiety. Miała ona pociętą szyję, brzuch oraz poranione ręce.

Obok łóżka, na którym znaleziono 26-latkę, leżało także ciało mężczyzny. Nie wiadomo nic na temat jego ran. Policja ujawniła jedynie, że miał on ślady krwi na rękach.

Na stole tuż obok zwłok policjanci znaleźli porozrzucane tabletki oraz rozsypany biały proszek. Wciąż nie ogłoszono oficjalnie, czy były to narkotyki oraz ewentualnie jakiego rodzaju.

Policja oraz prokurator od rana pracują w mieszkaniu, w którym doszło do tragedii. Wkrótce media dowiedzą się więc zapewne, w jaki sposób doszło do dramatu, który wstrząsnął dziś Krakowem.

...

Zobacz również

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

Zobacz również