Bilety na Kraków Live Festival - ceny, opaski, informacje

Bilety na Kraków Live Festival - ceny, opaski, informacje Źródło: Pexels/FRANKYDEE

Kraków Live Festival - bilety, ceny, artyści i inne niezbędne informacje, to jest to, czego szukają miłośnicy dobrej muzyki, którzy wybierają się na krakowski festiwal 16-17 sierpnia. Ile kosztują bilety i karnety? Kto wystąpi? Najważniejsze rzeczy dotyczące Kraków Live Festival.

Kraków Live Festival - bilety schodzą na pniu

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny w Krakowie, który powstał w 2006 roku jako Coke Live Music Festival. Od początków tego muzycznego wydarzenia można tam zobaczyć największe, polskie i światowe gwiazdy muzyki takie jak np. Timbaland, The Prodigy, Jay-Z, : Franz Ferdinand czy Florence and the Machine. Każdego roku pierwsza tura biletów znika w ciągu kilkunastu minut. Jak jest w tym roku?

Kraków Live Festival 2019 - bilety i ceny

1 marca pojawiła się pierwsza pula biletów, tzw. Early Bird w cenie 369 zł (dwudniowy karnet) i 429 zł (dwudniowy karnet z miejscem na polu namiotowym). Tych biletów już nie ma, pozostały Regular Tickets (399zł i 459zł). Dostępne są do 6 sierpnia lub do wyczerpania. W tej puli można zaopatrzyć się w jednodniowy bilet w cenie 249 zł.

Na stronie Kraków Live Festival można znaleźć również informację o zniżkach dla dzieci: od 3 do 10 roku życia zniżka wynosi 50% regularnej ceny biletu, czyli następująco 199 zł / 229 zł / 124 zł. Maluchy do 3 roku życia na teren festiwalu mogą wejść za darmo.

Od 7 sierpnia w sprzedaży będzie również pula biletów Final Call Tickets w cenie 419 zł - karnet dwudniowy; 479 zł/ -karnet dwudniowy + pole namiotowe; 269 zł - karnet jednodniowy. W tym przypadku również obowiązują zniżki dla dzieci w wysokości 50% ceny biletu (209 zł / 239 zł / 134 zł).

Organizator zaleca zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży, aby uniknąć ryzyka nabycia biletu nieautentycznego i braku możliwości wejścia na festiwal. 

Krakow Live Festival - opaski festiwalowe gwarantują wejście

Przed wejściem na teren festiwalu należy wydrukowane wcześniej bilety wymienić na opaski festiwalowe, które są identyfikatorami uczestników. Osoby, które kupiły karnet na 2 dni mogą wymieniać je 15 sierpnia (czwartek), zaś bilety jednodniowe na dzień 17.08 tylko w sobotę. Należy pamiętać o tym, aby nie zdejmować opaski, ponieważ straci ona ważność. 

Kraków Live Festival - wejście na festiwal

Impreza ma miejsce na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego, które otwarte jest od 16:00 do 2:30 w dniach 16 i 17 sierpnia. Wejście na wydarzenie znajduje się od strony Al. Jana Pawła II (dojście piesze po wejściu w ul. Markowskiego, a następnie w ul. Gnysia i przez Park Lotniczy).

Kto wystąpi na Kraków Live Festival?

Gwiazdami tegorocznej edycji krakowskiego festiwalu będą m.in:

  • Post Malone,
  • DJ Snake,
  • Years&Years,
  • Macklemore,
  • Calvin Harris.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Festiwal Muzyczny w Polsce: Kompletna lista imprez
  2. Orange Warsaw Festival 2019 - artyści. Kto wystąpi?
  3. Open'er Festival 2019 - artyści. Kto wystąpi?
  4. Open'er Festival - bilety. Ile kosztuje wejście?
  5. Męskie Granie 2019 - miasta, sponsor, utwory
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News