Kraków Live Festival 2019 - gdzie się odbędzie wydarzenie w tym roku?

Kraków Live Festival 2019 - gdzie się odbędzie wydarzenie w tym roku? Źródło: commons.wikimedia.org/Paweł7

Kraków Live Festival odbędzie się już niedługo. Kogo w tym roku możemy spodziewać się na tym festiwalu? W poprzednim roku padł festiwalowy rekord frekwencji - czy tegoroczna edycja przebije ten sukces? Line-up zapowiada się bardzo ciekawie!

Kraków Live Festival to swoiste zakończenie sezonu festiwalowego w Polsce. Od wielu lat festiwal stara się ten koniec koncertowych przygód w plenerze zaznaczyć dobrymi artystami i świetną muzyką. W tamtym roku na scenie mogliśmy zobaczyć Kendricka Lamara i A$AP Rocky'ego. Czy w tym roku festiwal zdoła przebić sam siebie?

Kraków Live Festival 

Co roku w drugiej połowie sierpnia odbywa się Kraków Live Music Festival - festiwal muzyczny skupiający się na hip hopie i muzyce popowej. Jest to festiwal, który kończy długie festiwalowe wakacje w Polsce, dlatego jego organizatorzy zazwyczaj starają się zamknąć ten rozdział roku jak najlepszymi występami i zapierającymi dech w piersiach artystami. Te starania nie są ludziom obojętne - w 2009 roku te dwa dni koncertów zostały nominowany do prestiżowej nagrody UK Festival Awards w kategorii Best Overseas - czyli za najlepszy festiwal na kontynencie europejskim. 

Kraków Live Music Festival 2019 - artyści, bilety, adres, lokalizacja

W tym roku festiwal muzyczny Kraków Live Festival odbędzie się 16 i 17 sierpnia. Nie jesteśmy jeszcze w stanie przewidzieć wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na dwóch festiwalowych scenach, ale po pierwszych ogłoszonych przedstawicielach zagranicznej muzyki pewne jest jedno - będzie bardzo ciekawie i bardzo nowocześnie. Organizatorzy zaczynają powoli ujawniać kolejnych artystów festiwalowych. Dotychczas wiemy, że wystąpi absolutny hit ostatnich lat na scenie amerykańskiego i światowego hip hopu - Post Malone. Dodatkowo, możemy spodziewać się Calvina Harrisa - producenta muzycznego, który jest nieprzerwanie popularny od lat 90. 

Wiele osób lubi zaplanować sobie wakacyjne festiwalowe atrakcje na kilka miesięcy przed. Dlatego własnie często decydują się na wcześniejszy zakup biletów - nie tylko są one często w lepszych cenach, ale także pozostaje więcej czasu na załatwienie swoich spraw przed wyruszeniem na muzyczne święto. W tym orku niestety pula wcześniejszych, tańszych biletów na Live Festival w Krakowie już się wyczerpała. Normalne bilety są nadal w sprzedaży. Kupimy je za 399 zł za karnet na 2 dni i zapłacimy dodatkowe 60 zł za miejsce na polu namiotowym. Jeśli chcemy wejść tylko na jeden dzień festiwalu, za wejście zapłacimy 249 zł. 

Od wielu lat festiwal odbywa się w tym samym miejscu na mapie Krakowa. Jeżeli jesteśmy zainteresowani wybraniem się na festiwal, 16 i 17 sierpnia powinniśmy odwiedzić Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. To na jego terenie, a dokładniej na terenie tamtejszego lotniska, zobaczymy dwie festiwalowe sceny, strefę gastronomiczną i pole namiotowe. Jeśli więc udajemy się tam z innych miast, powinniśmy nastawić nasze nawigacje na adres al. Jana Pawła II 39 - tam też znajduje się główne wejście na festiwal.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bilety na Off Festival. Ile kosztują w tym roku?
  2. Kto wystąpi na Off Festivalu? Pojawiają się pierwsze nazwiska
  3. Ile kosztują bilety na Orange Warsaw Festival 2019? Ceny zwalają z nóg
  4. Kiedy Orange Warsaw Festival 2019? Najważniejsze informacje
  5. Kiedy Woodstock 2019? Festiwal pod nową nazwą nadal się odbywa
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News