Był święcie przekonany, że uratował 4 małe kotki. Kiedy podrosły, okazało się, jak bardzo się mylił

Był święcie przekonany, że uratował 4 małe kotki. Kiedy podrosły, okazało się, jak bardzo się mylił Źródło: Facebook

Kotki były w wielkim niebezpieczeństwie, kiedy znalazł je rolnik z Rosji. Małe, wychudzone kocięta, porzucone najprawdopodobniej przez matkę leżały bezbronne pod ogrodzeniem gospodarstwa. Mężczyzna zaopiekował się nimi i próbował wychowywać. Nie wiedział, że przygarnięte przez niego zwierzęta tak naprawdę należą do innego gatunku.

Kotki błąkały się zziębnięte i porzucone pod jedną z farm w Rosji. Właściciel gospodarstwa, wstając rano do pracy, zauważył małe zwierzaki chodzące i jęczące wokół ogrodzenia. Mężczyzna wykazał się dobrym sercem i przygarnął je do siebie. Kilka tygodni później, gdy zwierzęta już podrosły, stało się dla niego jasne, że zaadoptował zupełnie inne zwierzęta.

Kotki zostały porzucone przez matkę. Nieświadomy niczego rolnik wziął je do domu

Z początku kociaki zachowywały się, jak zwykli przedstawiciele swojego gatunku. W pierwszych tygodniach jadły wyłącznie mleko i szukały schronienia wśród ludzi. Kiedy trochę podrosły, ich wygląd zaczął się drastycznie zmieniać - puchata sierść obrosła ich ciałka, stawały się coraz większe, ich apetyt był bardzo duży oraz były bardziej agresywne niż normalne koty.

Rolnik zrozumiał, że ma w swoim domu zwierzaki, które wcale nie są kotami. Pewnego dnia mężczyzna postanowił spakować zwierzęta do samochodu i udać się do zoologa, który powiedziałby mu, czym są zwierzęta przygarnięte przez niego do domu kilka miesięcy wcześniej. Prawda okazała się zadziwiająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna był w szoku, gdy poznał prawdę

Zoolodzy, którzy skontaktowali się z mężczyzną, stwierdzili, że jego obawy dotyczące pochodzenia zwierząt są słuszne. Okazało się, że kilka miesięcy wcześniej przygarnął nie kocięta, a manule stepowe. Zwierzaki są z podgatunku kotowatych, stąd też we wczesnym stadium ich życia nie można ich było odróżnić od zwykłych kociaków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

Rolnik z Rosji musiał się pożegnać z nowymi mieszkańcami swojego domu, ponieważ jest to gatunek chroniony. Zwierzaki trafiły do rezerwatu przyrody, gdzie podrosły i osiągnęły rozmiary właściwe dla manuli stepowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News