Kot cierpi na ciężką chorobę. Właściciel chciał mu zrobić potworną rzecz, w ostatniej chwili został powstrzymany

Kot cierpi na ciężką chorobę. Właściciel chciał mu zrobić potworną rzecz, w ostatniej chwili został powstrzymany Źródło: Facebook / Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

Kot jest bardzo stary i w dodatku cierpi na poważną chorobę. Tymczasem jego opiekun zamiast mu pomóc, usiłował zrobić zwierzakowi potworną krzywdę. Na szczęście kotek w ostatniej chwili został uratowany.

Kot widoczny na zdjęciu w ostatnim czasie przeżył prawdziwe piekło. Na futrzaka spadł szereg nieszczęść. Staruszka jest bardzo chora, smutna i co najgorsze, opuszczona. Szuka nowego domu po tym, co chciał zrobić jej poprzedni właściciel. To straszne, co planował uczynić swojemu pupilowi w podzięce za wiele lat wspólnego życia. 

Kot jest stary, chory, przygnębiony i opuszczony

Kotka jest już bardzo stara i cierpi na cukrzycę. Jej właściciel również jest ciężko chory, przez co ze zrozumiałych względów nie może dłużej opiekować się zwierzęciem. Dlatego opiekun wymyślił, że najlepszym wyjściem dla kota będzie eutanazja. Na szczęście, kotka udało się uratować. Obecnie przebywa w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej w Gdańsku. Lekarzom bardzo zależy na tym, aby mu pomóc i w związku z tym szukają dla niego nowego, kochającego domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ– Splot nieszczęść, tak można nazwać to co spotkało kotkę Kicię i jej opiekuna. Zawsze za serce łapią nas takie historie i staramy się pomóc – mówią pracownicy kliniki.

Zwierzę szuka nowego domu

Jak się okazuje, choroba kotka jest przewlekła, ale nie jest trudna w leczeniu. Dlatego weterynarze włączyli się w pomoc zwierzątku i szukają dla niego nowego domu. Kot spokojnie może spędzić jesień życia w domowych warunkach i nie wymaga stałej hospitalizacji. Co nie zmienia faktu, że potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna. Kiciuś jest niezwykle przyjazny i spokojnie znosi podawanie leków i zastrzyków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. TVN przekazał pilne alarmy od IMGW. Aż 8 zagrożonych województw, połowa kraju będzie skuta lodem

Osoby chętne, aby zapewnić kotkowi nowe, bezpieczne schronienie, proszone są o wysłanie maila na adres: tkw24@tkw24.pl.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News