Kot został uznany za najbardziej przerażającego na świecie. Nic dziwnego, jego pyszczek może przestraszyć

Kot został uznany za najbardziej przerażającego na świecie. Nic dziwnego, jego pyszczek może przestraszyć Źródło: facebook.com Xherdan the naked Cat

Ten kot niestety nie cieszy się najlepszą opinią na swój temat. Gdy tylko internauci zobaczyli jego zdjęcia zgodnie stwierdzili, że jest to najbrzydszy zwierzak na świecie. Wszystko przez posępny pyszczek.

Kot z powyższego zdjęcia, gdyby tylko mógł mówić, zdecydowanie nie miałby na co narzekać. Żyje w ciepłym i bezpiecznym domku, otoczony miłością swoich właścicieli. Choć opiekunowie zakochali się w nim do szaleństwa, co wielokrotnie pokazują, nie wszystkich kociak tak zachwycił. Internauci przeżyli szok widząc jego pyszczek. Rzeczywiście, jest on nadzwyczajny i raczej rzadko spotykany. Czy zatem naprawdę zasłużył na miano "najbardziej przerażającego"?

Kot został uznany za przerażającego. Wszystko przez jego pyszczek 

Zwierzak, którego łapki możecie zobaczyć powyżej, nosi dumne imię Xherdan i jest kotem rasy sfinks. Bez problemu zapewne zauważyliście, że raczej ciężko dostrzec u niego sierść - jest to typowe dla tej rasy i akurat ten szczegół nie dziwi już nikogo. Jednak to, co bardziej zaskakujące, dotyczy samego pyszczka kociaka. Pokryła ją bowiem nieprawdopodobna ilość zmarszczek. Co prawda, one również są charakterystyczne dla sfinksów, jednak takiej ilości mógł nie widzieć nawet największy miłośnik tych kotów.

- Kiedy był mały, miał ich tylko kilka, ale w miarę jak dorastał robiło się ich więcej i więcej - zdradza właścicielka Xherdana Sandra Filippi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

By podkreślić wyjątkowość tego kociaka warto wspomnieć, że Sandra posiada jeszcze dwa zwierzaki tej rasy, ale żaden z nich nie jest tak pomarszczony. Dostrzegając niecodzienny wygląd swojego pupila kobieta postanowiła utworzyć specjalny profil na Facebooku, w pełni poświęcony Xherdanowi. Znajduje się tam cała masa jego zdjęć, jednak niekoniecznie wszystkim się one podobają. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości

2. Nie żyje mężczyzna, który przebywał w domowej kwarantannie. Tragiczne odkrycie

Internauci są raczej zgodni w swoich opiniach dość ostro przyznając, że jest to najbardziej przerażający kot na świecie. Trudno się z tym nie zgodzić, bowiem przez liczne zmarszczki pyszczek czworonoga przypomina twarz mordercy. Na szczęście są i tacy, którzy doceniają oryginalny wygląd kociaka, a wręcz są nim zachwyceni. Uważają, że zmarszczki tylko dodają mu uroku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Ogłoszono zagrożenie dla życia i zdrowia, alarm dla całej Polski. Sytuacja jest fatalna
  4. Niespodziewana śmierć najbliższej osoby spadła na gwiazdę TVP jak grom z jasnego nieba. Ogromna tragedia, mało kto by sobie poradził
  5. Martyna Wojciechowska i jej partner mają wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów. Długo czekali, w końcu się udało

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News