Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć

Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć Źródło: wamiz.pl

Kot jest wręcz niezauważalny. Ukrył się w kuchni w taki sposób, że tylko nieliczni potrafią wskazać miejsce, w którym przesiaduje. Koniecznie spróbuj swoich sił i przekonaj się, czy należysz do grona spostrzegawczych.

Kot najwyraźniej nie chciał być sfotografowanym, bo szybko uciekł i schował się przed obiektywem. Nie zorientował się jednak, że nie ukrył się całkowicie i wciąż jest widoczny na fotografii. Mimo to niewielu osobom udaje się go odnaleźć. O tej zagadce mówią wszyscy. Spróbuj wskazać kociaka i sprawdź, czy masz dobry wzrok.

Czy wiesz, gdzie ukrył się kot? 

Nieco niżej możesz znaleźć pełną wersję zdjęcia, będącego jednocześnie zagadką i prawdziwym wyzwaniem. Jeżeli chcesz przetestować swoją spostrzegawczość, postaraj się wskazać miejsce, w którym ukrył się puszysty czworonóg. Już na pierwszy rzut oka możesz przekonać się, że raczej nie będzie to łatwe, ponieważ czworonóg sprytnie wybrał swoją kryjówkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeżeli jednak przyjrzysz się dokładniej, będziesz w stanie go dostrzec. Musisz tylko poświęcić temu trochę czasu i, co najważniejsze, nie poddawać się. Tylko wyjątkowo spostrzegawczym udaje się go zauważyć w zaledwie kilka sekund. Zaproś swoich bliskich, by i oni spróbowali swoich sił. Aby nieco ułatwić ci to zadanie, podajemy małą podpowiedź. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

2. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne

Kot schował się w miejscu, o którym zapewne nikt nawet by nie pomyślał. Nie może to być zatem kuchenny blat, bo tam kociaki wskakują dość często. Czy już wiesz, gdzie musisz go szukać? Jeżeli tak, to świetnie! Powinieneś nie mieć już żadnych problemów z jego wskazaniem. Jeśli jednak nadal ci się to nie udało, zdradzimy ci jeszcze jedną podpowiedź. Kociak, którego szukasz, jest koloru czarnego. Teraz powinny zniknąć wszelkie trudności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczek
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Jacek Kurski wyrzucił syna z domu? Na jaw wyszły kulisy przykrego rozwodu

Źródło: Wamiz 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News