Pies zaczepia kota i szybko dostaje nauczkę, którą zapamięta na zawsze. Nagranie bawi do łez

Pies zaczepia kota i szybko dostaje nauczkę, którą zapamięta na zawsze. Nagranie bawi do łez Źródło: screen/youtube/

Kot najczęściej boi się psa i stara się go unikać. Nieco inaczej może wyglądać to w przypadku, gdy obaj dorastają w jednym domu i zdążyli się już do siebie przyzwyczaić. Choć czasem mogłoby się wydawać, że między nimi nawiąże się nić przyjaźni, ten filmik pokazuje, że kot dokładnie wie, gdzie wyznaczyć granicę.

Kot nie zamierzał tolerować zachowania psa, który nieustannie go zaczepiał. Odczekał chwilę, a gdy zobaczył, że psiak nie chce odpuścić, postanowił stanowczo zareagować. Wszystko zostało nagrane i już po chwili trafiło do sieci. Filmik jest prawdziwym hitem i chyba każdego zdoła rozbawić.  

Kot dał nauczkę psu, który go zaczepiał 

Koty od zawsze uchodzą za zwierzaki, które przymilają się tylko, gdy mają nadzieję na smakołyk i same decydują o tym, kiedy jego właściciel może go głaskać i w którym dokładnie miejscu. Zupełnie inaczej przedstawia się to u psiaków, które gdyby mogły, nie opuszczałyby swojego pana na krok, a gdy ten wraca po nawet krótkiej nieobecności do domu, nie mogą powstrzymać swojej radości. Taka różnica charakterów to mieszkanka wybuchowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pewien piesek postanowił zasiąść obok czworonożnego domownika innego gatunku i trochę go pozaczepiać. Zwierzak najpierw go dokładnie obwąchiwał, a już po chwili chciał chwycić za ucho. Początkowo kot spokojnie znosił zachowanie towarzysza, jednak szybko stracił cierpliwość. Czara goryczy się przelała i piesek dostał porządną nauczkę. Kilkukrotnie został uderzony łapą po głowie, a gdy kot zobaczył, że to nie przyniosło rezultatów, powtórzył czynność. Wystarczyło kilka uderzeń, by zdezorientowany psiak się przewrócił, co z kolei zmotywowało go do tego, by jednak ustąpić w swoich zaczepkach.  

Nagranie hitem w sieci

Cały zajście zostało nagrane najprawdopodobniej przez właściciela zwierzaków, który postanowił podzielić się tym ze światem. Krótki filmik został opublikowany na serwisie społecznościowym YouTube, dzięki czemu w mgnieniu oka trafiał do coraz szerszego grona osób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Zaczęły napływać pierwsze komentarze, pod którymi internauci okazywali swoje rozbawienie. Wideo rozśmiesza do łez i zdecydowanie potrafi poprawić humor. Nagranie odtworzono już blisko 15 tysięcy razy, co pokazuje, jak bardzo przypadło wszystkim do gustu. Psy i koty to idealne połączenie, które może dostarczyć niezłą dawkę śmiechu.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski artysta grał koncert w Bielsku-Białej. Wydarzyła się tragedia, po występie PĘKŁO mu płuco. Po latach zdradził przerażające szczegóły
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. Miała być bajkowa i romantyczna, wyszła obrzydliwie kiczowata. Panna młoda pokazała chyba najbrzydszą suknię ślubną, jaką kiedykolwiek stworzono
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News