Znalazła na ulicy bezpańskiego kota. Na jego widok weterynarz prawie zemdlał, byli w ogromnym niebezpieczeństwie

Znalazła na ulicy bezpańskiego kota. Na jego widok weterynarz prawie zemdlał, byli w ogromnym niebezpieczeństwie Źródło: Facebook.com/FARA Fundacion Argentina de Rescate Animal

Kot, którego znalazła ta kobieta nie miał domu, ale ona postanowiła dać mu szanse na przeżycie. Podczas wizyty u weterynarza, lekarz prawie zemdlał z wrażenia, gdy zrozumiał, co przyniosła do kliniki.

Kot zawsze był jej ulubionym zwierzątkiem, marzyła, żeby któregoś dnia w końcu wejść w posiadanie jednego z nich. Myślała, że dzień w którym, spotkała tego małego kota będzie spełnieniem jej marzeń. Niestety, nie miała pojęcia, w jak wielkim zagrożeniu się znalazła. 

Bezdomny kot, któremu postanowiła dać szansę

Florencia Lobo wybrała się na spacer ze swoim bratem. Zapowiadało się przyjemne popołudnie w rodzinnym gronie, ale w pewnym momencie usłyszeli dziwne popiskiwanie dochodzące z jaskini. Kobieta natychmiast postanowiła, że pójdzie sprawdzić, co wydaje z siebie, takie przerażające odgłosy. 

Razem z bratem weszła do jaskini, a im oczom ukazał się dramatyczny widok. Okazało się, że dwa koty siedzą przy ciele zmarłej mamy i bardzo płaczą. Maluchy zostały zabrane przez rodzeństwo, które nie chciało, by zwierzęta zostały same. Kociaki dostały na imię Dani i Tito. Niestety, po kilku dniach Dani zmarł, a na świecie został tylko Tito. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kot rósł jak na drożdżach, uwielbiał się bawić z Florencią i dokazywać, gdy nikt nie patrzył. Z dnia na dzień jego rozmiary się powiększały, a psoty zaczynały być coraz większe. 

To wcale nie był kot, a zupełnie inne zwierzę

Dwa miesiące od znalezienia Tito zranił się w łapę. Florencia postanowiła, że zabierze go do weterynarza, by kot uzyskał fachową opiekę. Kiedy dziewczyna pojawiła się w klinice weterynaryjnej, lekarz zdziwił się niemiłosiernie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak w końcu przerwała milczenie. Wzruszające słowa wdowy po milionerze
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Na rękach kobiety znajdował się nie kot, a niebezpieczne stworzenie. Był to jaguarundi, bardzo bliski kuzyn pumy. Zwierzę nie mogło pozostać u Florencii, przekazano je do fundacji Argentine Animal Rescue Foundation, która zajmuje się dzikimi zwierzętami. Po tym, jak Tito dojdzie do siebie po zranieniu, zostanie wypuszczony na wolność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł czeka tylko na realizację
  3. To już oficjalne, los 13. emerytury został przypieczętowany. Podpisana ustawa wywoła dreszcze u seniorów
  4. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką 
  5. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios
  6.  

źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News