Właściciele wyszli i psa ogarnął nagły szał radości. Dzięki ukrytej kamerze odkryli dlaczego, kota aż sparaliżowało ze zdumienia

Właściciele wyszli i psa ogarnął nagły szał radości. Dzięki ukrytej kamerze odkryli dlaczego, kota aż sparaliżowało ze zdumienia Źródło: youtube.com/ ignoramusky

Kot wprost nie mógł uwierzyć w zachowanie psa. Ukryta kamera nagrała, jak pupil zrzuca maskę idealnego psiaka i oddaje się dzikim harcom. Jak się okazało, czworonóg tylko czeka, aż jego państwo wyjdą, by robić coś, czego nie powinien.

Kot i pies są pupilami jednej z rodziny mieszkającej w USA. Jak dotąd zwierzaki zachowywały się normalnie, nie kłóciły się ze sobą, choć piesek od kilku dni zachowywał się dość dziwnie i peszył się na widok swoich właścicieli. Amerykanie zdecydowali się na zamontowanie ukrytej kamery, która wyjaśni, czemu zwierzak dotąd radosny i spokojny zaczął uciekać przed swoim państwem. Nagranie pokazało harce, jakich nie mogli się spodziewać.

Kot patrzył ze zdumieniem, a pies poddawał się harcom

Zanim właściciele psiaka wyszli z domu, zdecydowali się na włączenie kamer, po czym pożegnali się ze swoimi zwierzętami. Kot spał spokojnie na łóżku, ale to nie potrwało długo. Zachowanie psa mocno zdziwiło mniejszego czworonoga.

Psiak, upewniwszy się, że jest w domu tylko z kociakiem, wskoczył na łóżko i szybko z potulnego pieska zmienił się w wesołego i zupełnie beztroskiego zwierzaka, który przewracał się po kołdrze i zachowywał jak mały, żądny zabawy szczeniak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciele byli zawiedzeni zachowaniem pupila

Kiedy Amerykanie zobaczyli nagranie z kamer, wprost nie mogli uwierzyć w to, że ich pies jest żądny aż takich figli. Co prawda był tresowany, aby nie wchodzić na łóżko, ale najwyraźniej pozazdrościł kotu, który spędzał w nim cały dzień.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

Właściciele zwierząt zdecydowali się na udostępnienie nagrania z monitoringu na YouTube, a sam film stał się prawdziwym hitem. Internauci w komentarzach wyrażają nadzieje, że autorzy filmu nie wyciągnęli konsekwencji względem swojego psiaka, który miał ochotę na odrobinę zabawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

źródło: Webniusy

Następny artykuł