Zainstalował ukrytą kamerę przy łóżku, bo miał trudności z oddychaniem podczas snu. Nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył powód swoich problemów

Zainstalował ukrytą kamerę przy łóżku, bo miał trudności z oddychaniem podczas snu. Nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył powód swoich problemów

Kot okazał się być źródłem jego problemów. Mężczyzna miał spore problemy z oddychaniem podczas snu. Postanowił zamontować w sypialni ukrytą kamerę, żeby zobaczyć, czy w ten sposób uda mu się poznać przyczynę. Był zszokowany tym, co zobaczył.

Nawet nie podejrzewał, co jego kot robi w nocy. Mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z problemami ze snem. Miał trudności z oddychaniem i czasami budził się w środku nocy bez tchu. W końcu wystraszony o swoje zdrowie zamontował ukrytą kamerę w sypialni.

Kot nachodził swojego właściciela w sypialni

Mieszkaniec Bangkoku, Lomphonten Lomphontan, był już poważnie przestraszony. 30-latek obawiał się, że może mieć problemy z sercem. Ponadto brak snu sprawił, że był wiecznie zestresowany i zmęczony. Z początku mężczyzna próbował czytać o fazach snu i trudnościach z zasypianiem, aż w końcu z zebraną wiedzą postanowił monitorować swój sen.

Gdy wstał rano i przejrzał nagrania, złapał się za głowę. Okazało się, że za jego problemy ze snem odpowiada kot. Zwierzak, podczas gdy Lomphonten Lomphontan spał, kładł się właścicielowi na twarzy, czy też próbował go w jakiś sposób obudzić. Mężczyzna odetchnął z ulgą, bo okazało się, że aby rozwiązać jego problemy ze snem, wystarczyło zamykać sypialnię na noc i nie wpuszczać do niej kota.

Internauci komentują te niecodzienną sprawe

Jednocześnie, mężczyzna był zachwycony tym, że jego kot był na tyle do niego przywiązany, że chciał mu towarzyszyć nawet w trakcie snu. Oczywiście ze względu na własne bezpieczeństwo musiał to zwierzakowi uniemożliwić. Internautów niezwykle zaskoczyła ta historia, czego dali wyraz w komentarzach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ooo, kot sprawdza, czy jego właściciel jest bezpieczny. Słodkie! - napisała internautka.

- Mój kot to mój budzik, więc nie mogę zamknąć budzika poza sypialnią - pisał internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

- Moje koty śpią przytulone do mnie w nocy. Większość kotów nie da się zamknąć poza sypialnią, będą drapać w drzwi i miauczeć, a to nie będzie pomagało w spaniu. Ja swoje zwierzaki szybko nauczyłam nie przeszkadzania, trzeba dać im jedzenie, godzinę przed snem się pobawić i potem nie przeszkadzają w nocy - skomentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Pierwszy raz przyprowadziła chłopaka do domu. Ojciec wręczył mu tajemniczą kartkę, od razu zapadła grobowa cisza
  4. Ciało kobiety zamarzło w -30 stopniach. Odmrozili je, zobaczyli co się z nią dzieje i byli wstrząśnięci
  5. "Dom chłopaków" daje im szansę na poczucie się potrzebnym. Mówią, że w tym miejscu dzieją się cuda na ziemi

Źródło: Wsieci24

Następny artykuł