Nikt nie chce adoptować tego kota, chociaż na jego widok każdy się śmieje. Gdy poznacie powód, też popłaczecie się ze śmiechu

Nikt nie chce adoptować tego kota, chociaż na jego widok każdy się śmieje. Gdy poznacie powód, też popłaczecie się ze śmiechu Źródło: .

Kot nie ma domu, ale nikt nie spieszy się, by przyjąć go pod swój dach. Powodem jest jego wyjątkowy wygląd, który może i śmieszy, ale najwyraźniej nie zachęca do zaopiekowania się nim. Każdy, kto go widzi, od razu wybucha śmiechem.

Kot jest jednym z ulubionych zwierząt domowych ludzi na całym świecie. Zazwyczaj te zwierzaki nie mają problemu ze znalezieniem domu, jednak ten czworonóg jest wyjątkowy. Pewna cecha sprawia, że nikt nie chce się nim zaopiekować. Co więcej, jego widok rozśmiesza do łez.

Kot o wyjątkowej aparycji

Koty zazwyczaj różnią się od siebie umaszczeniem. Można znaleźć pręgowane, gładkie, bure czy tricolory. Choć jest wiele wariacji, rzadko zdarza się, by futro zwracało czyjąś uwagę. W jednym ze schronisk przebywa jednak zwierzak, z którego każdy się śmieje.

Daisy, bo tak ma na imię nieszczęsny kot, została przez naturę naznaczona w zupełnie wyjątkowy sposób. Na jej mordce - a jest to całkiem słodka mordka, bo Daisy jest rasowym ragdollem - widnieje kształt, do którego pasuje tylko jeden konkretny przymiotnik: falliczny.

Pyszczek kota źle się kojarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kot ma mięciutkie, piękne futerko w różnych odcieniach od bieli do szarości. Na twarzy posiada też kilka brązowych plam. Plamy te układają się w charakterystyczną formę, która kojarzy się bardzo jednoznacznie - z jądrami nad kocimi oczami oraz z prąciem zwieńczonym słodkim różowym noskiem. 

9-letnia Daisy poza niefortunnym umaszczeniem może się pochwalić także przyjaznym charakterem. Nie złamało jej nawet to, że na jej widok ludzie z jakiegoś powodu wybuchają śmiechem, co zdecydowanie stanowi o sile jej osobowości. Pozostaje rozkosznym kociakiem i cierpliwie czeka, aż przyszły właściciel dostrzeże jej inne walory, jak na przykład przyjemne mruczenie czy rozczulającą miłość do kartonowych pudełek.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Nie żyje Andrzej. Jego praca odmieniła życie wielu Polaków, zmarł w swoje własne urodziny

Mini Kitty Commune, czyli schronisko dla kotów w Sydney w Australii informuje, że kotka jest absolutnie gotowa na nowy dom i w żadnym wypadku nie jest świadoma, co widzą ludzie, gdy spoglądają na jej mordkę. Miejmy nadzieję, że wkrótce ktoś doceni jej niespotykany urok i da jej dom z dala od świateł reflektorów. 

uploaded

źródło: Facebook/The Mini Kitty Commune

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródło: metro co uk

Następny artykuł