Kot - chwilę przed uśpieniem
benbencatcat/Instagram
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Nazwano go "najsmutniejszym kotem w internecie", schronisko postanowiło go uśpić. Nagle weterynarz przekazał zdumiewającą wiadomość

Kot został nazwany przez internautów "najsmutniejszym kotem w sieci". Jego pyszczek na każdym zdjęciu pokazywał, jak bardzo cierpi ten rudy kociak. Piekło, które przeszedł, doprowadziło do tego, że pracownicy schroniska nie dawali mu już żadnych szans, zapadła decyzja o uśpieniu. Tuż przed zabiegiem weterynarz przekazał zdumiewającą wiadomość.

Kot o imieniu BenBen trafił do schroniska w Vancouver w 2016 roku. Jego stan był fatalny. Zwierze wymagało natychmiastowej opieki medycznej. Kot miał zmiażdżony kręgosłup, a na jego ciele widniały głębokie rany. Nikt nie wiedział, jakie piekło przeszedł kociak, ale wszyscy wiedzieli, że zrobią, co w ich mocy, by mu pomóc.

Królowe życia - Dagmara i jej synDagmara przeżyła chwile grozy, nie mogła powstrzymać łez. Jej syn znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Kot miał zostać uśpiony. Jego stan był fatalny

Na skutek ran, które odniósł BenBen, do jego organizmu przedostało się zakażenie. Przed weterynarzami było wiele pracy, by przywrócić kotu zdolność normalnego poruszania się. Na szczęście osiągnęli sukces. Całe schronisko cieszyło się z tego, że ich rudy BenBen wraca do zdrowia.

Rozpoczęło się tez promowanie kota w mediach społecznościowych, by znaleźć mu wspaniały dom. Chociaż zgłaszało się wielu chętnych, nikt nie zdecydował się na przygarnięcie BenBena. Kot ze względu na obrażenia do końca życia musi znajdować się pod opieką i przyjmować lekarstwa.

Ze względu na to, że nikt nie podejmował się adopcji BenBena w schronisku, została podjęta decyzja o jego uśpieniu. Nikt z pracowników nie chciał do tego dopuścić, ale skończyły się im inne możliwości. Jednak tuż przed wykonaniem zabiegu weterynarz zmienił bieg wydarzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Kot zasługiwał na takie zakończenie historii

Weterynarz Sandy Windover, która zajmowała się BenBenem od początku, postanowiła, że nie pozwoli go uśpić. Kobieta w ostatniej chwili zdecydowała się na jego adopcję, dzięki czemu kociak otrzymał najwspanialszy dom na świecie i specjalistyczną opiekę, której wymaga.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Niewyobrażalnie tragiczne, na wysypisku śmieci znaleziono zawiniątko. Nie żyje noworodek

Dziś zdjęcia BenBena można śledzić w mediach społecznościowych. Opieka Sandy Windover doprowadziła do tego, że z "najsmutniejszego kota w internecie" zmienił się nie do poznania. Patrząc na jego najnowsze zdjęcia, ciężko odnaleźć w nich smutek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  2. Wstrząsające znalezisko w lesie. Policja szuka winnych krzywdy zwierząt
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

źródło: wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News