Kot wrócił do domu z polowania. Gdy właściciele zobaczyli, co położył na podłodze, zamarli

Kot wrócił do domu z polowania. Gdy właściciele zobaczyli, co położył na podłodze, zamarli Źródło: facebook Marcus Elliot-Square

Kot jeszcze nigdy nie zaskoczył tak swoich opiekunów. Kiedy wrócił z polowania na ziemi obok niego, znajdowało się, coś czego nikt się nie spodziewał.

Kot zazwyczaj znikał z domu na kilka godzin, a kiedy wracał, był dumny z siebie, bo przynosił swoje zdobycze. Zazwyczaj jego opiekunowie widzieli swojego kota w otoczeniu myszy, jednak tym razem było to zupełnie inne zwierze. Gdyby nie nagranie zamieszczone w sieci, nikt by nie uwierzył, że to zdarzenie miało miejsce. 

Kot wrócił z polowania. Jego "zdobycz" zaskoczyła wszystkich

Marcus i Claire już się przyzwyczaili, że kot przynosi do domu swoje "zdobycze". Tym razem jednak zaniepokoili się, kiedy zobaczyli, że ich kot siedzi zadowolony na schodach. Myśleli, że może podczas polowania przyniósł do domu inne zwierze. Jednak to, co zobaczyli, sprawiło, że zmarli z wrażenia. Marcus natychmiast wyciągnął telefon, by wszystko nagrać. 

Biało czarny kot siedział na schodach, a za nim znajdowała się jego "zdobycz", kiedy Marcus podszedł bliżej, by spojrzeć, czy zwierze żyje, stało się coś niesamowitego. Okazało się, że zwierzątko wcale nie jest martwe, a co więcej, nie planuje wyjść z mieszkania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kot uciekł, gdy zwierze zaczęło się ruszać 

Marcus, podchodząc bliżej do zwierzątka, miał wrażenie, że ono nie żyje. Zastanawiał się tylko, jak jego kot był w stanie przynieść do domu martwą kaczkę, która była tak duża, jak kot. Jednak już po chwili okazało się, że kaczka żyje. Gdy tylko zatrzepotała skrzydłami, kot uciekł z przerażeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka zamknięta, ekspedientka ma koronawirusa. Pilny komunikat sieci

2. GIS ujawnia, jak zaraziła się niemal co trzecia osoba. Nie wolno tego lekceważyć

Claire i Marcus nie wiedzieli co zrobić, kiedy kaczka wleciała do sypialni. Para natychmiast zamknęła drzwi i otworzyła okna, by kaszka opuściła ich mieszkanie. Na szczęście po chwili "zdobycz" kota skierowała się w stronę okna. Nagranie z całego zdarzenia trafiło do sieci i sprawiło, że wiele osób złapało się za głowę. Kot zaskoczył wszystkich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Mieszkańcy zoo tęsknią za odwiedzającymi. Zwierzęta są smutne
  3. Naukowcy biją na alarm. Wiadomo, jak zaraziła się aż 1/3 chorych, dla własnego dobra lepiej unikać jednej rzeczy
  4. Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, TVP i Polsatu. Syn umarł na jego rękach, przegrał z ciężką chorobą
  5. Fatalne informacje z Ministerstwa Zdrowia. Kolejne zakażenia, liczba zgonów przekroczyła 180
  6. Wojciech Cejrowski dosadnie skomentował polską służbę zdrowia. Lawina komentarzy

źródło: wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News