Mężczyzna kupował koty w internecie. Wykorzystywał je jako przynętę dla psów, policja znalazła wyjątkowo drastyczne nagrania

Mężczyzna kupował koty w internecie. Wykorzystywał je jako przynętę dla psów, policja znalazła wyjątkowo drastyczne nagrania Źródło: scottishpca.org

Kot, podobnie jak pies, to najlepszy przyjaciel człowieka, ale nie każda osoba obdarza je równie wielką miłością. Ten mężczyzna zdecydowanie nie darzył czworonogów sympatią i w bestialski sposób traktował wszystkie zwierzęta. Policja odkryła wyjątkowo makabryczne nagrania przedstawiające okropne zachowanie mężczyzny.

Kot lub pies zazwyczaj jest traktowany jak nowy członek rodziny. Tak zapewne myślały osoby, które w internecie chciały sprzedać te zwierzaki. Nie miały pojęcia, że czworonogi trafiają w ręce wyjątkowo okrutnego mężczyzny. To, co robił ze zdobytymi pupilami, nie mieści się w głowie. nagrania pokazują jednak smutną prawdę.

Komu kot, komu lis

Co najmniej 50 kupionych kotów, a do tego trzeba dodać jeszcze te skradzione od sąsiadów. Z tego mężczyzna zrobił przynętę dla swoich psów. Żywe stworzenia miały być zabawkami i jednocześnie pokarmem dla krwiożerczych czworonogów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna fotografował i nagrywał "polowania", dzięki temu policja miała dowody, aby oskarżyć go o brutalne zachowanie względem zwierząt. Na nagraniach widać jednak nie tylko koty i psy, ale też borsuki i lisy. Na posesji oprócz pozostałości martwych zwierzaków znalezione zostały trzy psy z ciężkimi obrażeniami. Możliwe, że zostały wykorzystane jako przynęta lub mężczyzna je katował.

Najbardziej zastanawiające jest to, w jakim celu dawał psom na pożarcie inne zwierzęta. Otóż mężczyzna trenował je do nielegalnych walk. Jego psy także miały na ciele ślady świadczące o tym, że walczyły z innymi przedstawicielami swojego gatunku. 

Sąd wymierzył mężczyźnie karę

Sąd, biorąc pod uwagę okrutne nagrania i zdjęcia, uznał Szkota winnym znęcania się nad zwierzętami. Mężczyzna dostał zaskakująco niską karę, bo zaledwie 10 miesięcy pozbawienia wolności. Nie pojawiły się natomiast żadne informacje dotyczące jego psów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Sąsiedzi wiedzieli, że coś złego się dzieje w domu mężczyzny. Wielokrotnie w nocy słyszeli dziwne hałasy dochodzące z ogródka, nie chcieli jednak interweniować. Jak się okazało, były to odgłosy zabijanych zwierząt.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: fakt 

 

Następny artykuł