Kot, ukryta kamera
youtube.com/Regalplatypus
Weronika Wasiak - 4 Maja 2020

Zainstalował w sypialni ukrytą kamerę. Zobaczył, co w nocy robi jego kot i zaniemówił

Jego kot nocą wyprawiał nieprawdopodobne rzeczy. Mężczyzna zapewne nigdy by się o tym nie dowiedział, gdyby nie ukryta kamera, którą postanowił zainstalować w sypialni. Dzięki niej poznał prawdziwe oblicze swojego ukochanego pupila. Zaniemówił, przeglądając zarejestrowany materiał.

Kot jest jednym z niewielu zwierzaków, uchodzących za indywidualistów. Akurat te czworonogi uwielbiają chadzać własnymi ścieżkami, a czasem nawet w pewien sposób rządzić swoimi opiekunami. Zapewne każdy właściciel kota wie, że mieszkanie z nim pod jednym dachem może okazać się nie lada wyzwaniem. Tymczasem mężczyzna, który w serwisie YouTube postanowił zamieścić zapis kamer ze swojej sypialni, był wręcz przekonany, że jego kociak jest prawdziwym aniołkiem. Nic bardziej mylnego.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Zainstalował w sypialni ukrytą kamerę i odkrył, co w nocy robi jego kot

Aaron Brown kilka miesięcy temu zdecydował się na przygarnięcie pod swój dach malutkiego i uroczego kotka, któremu nadał imię Tormund. Czworonożny rudzielec z początku był bardzo przestraszony w nowym otoczeniu, jednak szybko zaczął się z nim oswajać i, przede wszystkim, przyzwyczajać do właściciela. Mężczyznę bardzo to cieszyło tym bardziej, że widział w nim posłusznego pupila. Tormund nie sprawiał żadnych problemów, czas spędzał głównie na leżakowaniu, nie rozrabiał i zawsze towarzyszył swojemu właścicielowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacjeCzytaj dalej

Po pewnym czasie mężczyzna bardzo zaniepokoił się dziwnymi odgłosami, jakie docierały do niego w nocy. Szybko zdał sobie sprawę, że źródłem hałasu jest kociak, jednak nie miał pojęcia, dlaczego pupil wydaje z siebie takie dźwięki. By skontrolować podejrzaną sprawę postanowił zamontować w sypialni ukrytą kamerę, która nocą uwieczniłaby wszystko, co dzieje się z Tormundem.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Gdy rankiem Aaron przejrzał zapis taśm nie mógł uwierzyć własnym oczom. Materiał postanowił opublikować w serwisie YouTube, by pokazać internautom prawdziwe oblicze czworonoga. Co takiego wyprawiał puchaty rudzielec? Gdy jego pan kładł się spać, on ruszał do dzikich harców, biegając po całym domu i beztrosko się bawiąc. Wydawał przy tym dość głośny hałas, który spędzał właścicielowi sen z powiek. Aaron postanowił jednak się tym nie przejmować, a nawet zdawał się być zadowolony z tego, że jego nowy kotek zadomowił się u niego na dobre.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

Źródło: You Tube/ Regalplatypus

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News