Ten problem przewija się co roku przed świętami. Co roku organizowane są akcje przeciw ludzkiej bezmyślności i brutalności. Rok w rok jednak słyszymy o tych samych problemach i nic się nie zmienia. Krew dalej leje się strumieniami.

Nie od dziś wiadomo, że karpie, które są hitem na świątecznych stołach w Polsce, trzymane są w sklepach w koszmarnych warunkach. Zwierzęta te przeżywają prawdziwe katusze tylko po to, byśmy i tak w końcu je zabili i zjedli. Zdjęcie, które zrobiła klientka jednego z marketów, naprawdę przyprawia o ciarki.

ZOBACZ TAKŻE: Jak reagować na znęcanie się nad karpiami? Prosta instrukcja

Ryby we krwi

Jak opisuje kobieta, zdjęcie zrobiła w markecie Kaufland w Polkowicach. Widok, jaki ujrzała, przyprawił ją o gęsią skórkę. Ryby pływały w kadzi, w której woda wymieszała się z krwią. Makabryczny obrazek był dostępny dla każdego. Żeby tego było mało, skatowane godzinami we krwi zwierzęta duszą się później, żywcem będąc zawijane w plastikowe torby.

Dzisiaj byłam klientem sklepu Kaufland w Polkowicach i oto co zastałam: masakryczny widok basenu z karpiami, skąpany krwią żywych ryb, serce pęka, patrząc na takie widoki. Czy takie jest oblicze tradycji Bożego Narodzenia?! W sklepie sprzedawane są żywe ryby pakowane do plastikowych toreb. O ile dobrze się orientuję, to ten proceder jest zakazany w naszym kraju… Jestem wstrząśnięta tym, co dzisiaj zobaczyłam sklepie – skwitowała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: W te niedziele zakupów już nie zrobisz! Projekt PiS gotowy

krew leje się strumnieniami
facebook.com/Roksana Trawicka-Zarzycka

źródło: facebook.com

NAJGORSZE świąteczne zdjęcia rodzinne wszech czasów


Nie jedz TYCH rzeczy przed snem!

...

Zobacz również