Coraz częściej dochodzi do tego typu ataków. Oblewanie kwasem jest okropną praktyką stosowaną w ramach zemsty. Tym razem ofiarą ataku padła grupa młodych kobiet.

Cztery młode kobiety z USA wybrały się na wycieczkę do Francji. Zostały zaatakowane na dworcu kolejowym Saint-Charles w Marsylii przez 41-letnią kobietę. Napastniczka oblała turystki kwasem solnym.

Dziewczyny wylądowały w szpitalu. W wyniku oblania silnie żrącym kwasem dwie z nich mają poparzenia na twarzy. Dwie pozostałe są w szoku i pozostają pod opieką psychologów. Policja bada okoliczności napaści.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych – atak nie ma związku z terroryzmem. Okazuje się, że kobieta, która zaatakowała turystki, była niezrównoważona psychicznie. Po zdarzeniu została na miejscu i tam została ujęta przez policję.

Turystki, które padły ofiarą ataku, to Amerykanki w wieku 20-21 lat. O zdarzeniu poinformował lokalny dziennik „La Provence”. Wszystkie informacje, które podają francuscy dziennikarze, pochodzą ze źródeł policyjnych.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]

Zobacz również