Trwa obława służb! Napad w centrum polskiego miasta, dziesiątki funkcjonariuszy w terenie

Trwa obława służb! Napad w centrum polskiego miasta, dziesiątki funkcjonariuszy w terenie

W centrum polskiego miasta doszło do ataku. Trwa policyjna obława, ludzi zdjęło przerażenie! Koszalin to teraz miejsce szaleńczego pościgu za przestępcą. 

W Koszalinie doszło do ataku na stację benzynową, znajdującą się w centrum miasta. W chaosie informacyjnym pojawiają się doniesienia o ubranym na czarno, zamaskowanym mężczyźnie, który wtargnął na nią i grożąc dużym, ostrym narzędziem, zażądał wydania mu pieniędzy z kasy. Niesamowity musiał być lęk zaatakowanego nagle kasjera. Od razu oddał pieniądze napastnikowi, a gdy tylko ten dostał to czego chciał, zbiegł z miejsca napadu. Trwa policyjna obława, zamaskowany mężczyzna wciąż jest poszukiwany.

Koszalin, trwa policyjna obława

Do napadu na stację benzynową doszło późnym wieczorem, niedługo przed jej zamknięciem. Policja nie informuje, jaką kwotę napastnik zabrał ze sobą. Aktualnie wiemy już, że funkcjonariusze policji zabezpieczyli monitoring, ale fakt, że mężczyzna był zamaskowany, utrudnia im zadanie odnalezienia go. Trwają przesłuchania świadków. Do akcji zaangażowany został także pies tropiący. Sprawca wciąż pozostaje na wolności. Poszukuje go kilkudziesięciu policjantów. Zobacz także: Źródło: wiadomosci.onet.pl Następny artykuł