Tak Kościół chroni pedofilów. "Dopóki nie ma wytrysku, nie ma grzechu"

Tak Kościół chroni pedofilów. "Dopóki nie ma wytrysku, nie ma grzechu" Źródło: YouTube - SEKIELSKI

Kościół w najbliższych dniach będzie musiał mierzyć się z wieloma głosami z krytyki w związku z nadchodzącą wielkimi krokami premierą filmu Tomasza Sekielskiego. Już niebawem przekonamy się, jak duchowni kryją przestępców seksualnych. Ich wypowiedzi są wyjątkowo kontrowersyjne.

Kościół w ostatnich latach musi zmagać się z problemem pedofilii, który powstał przez liczne przestępstwa na tle seksualnym wobec nieletnich dokonywane przez księży. W związku z tym bardzo powszechnym problemem powstał film, który ma przedstawić widzom zachowanie tych duchownych, którzy dopuścili się gwałtu na dzieciach. Ich konfrontacja z ofiarami po latach jest doskonałym tematem na materiał.

Możemy być pewni, że będzie on cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko przez osobę reżysera, który jest bardzo znany w środowisku. Jest nim dziennikarz Tomasz Sekielski, który bardzo lubi poruszać w swoich materiałach tematy społeczne. Wiele wskazuje na to, że tym razem doczekamy się równie interesującego dzieła, które wywoła wielką burzę w internecie.

Kościół chroni pedofilów w przerażający sposób

Już w sobotę 11 maja odbędzie się premiera filmu "Tylko nie mów nikomu" autorstwa Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz postanowił poruszyć bardzo poważny temat, który w ostatnim czasie rozgrzewa społeczeństwo. Chodzi o pedofilię w Kościele, która ostatnio stała się jednym z największych problemów na świecie. Poruszają go nie tylko Polacy, ale i dziennikarze z całego świata.

Zdarzało się, że za niektóre czyny musiał tłumaczyć się sam papież, jednak tym razem problem dotyczy jedynie naszego kraju. Dziennikarz postanowił przeprowadzić rozmowy przed kamerą nie tylko z ofiarami księży-pedofilów, ale również z samymi duchownymi. Wśród nich znajdowali się zarówno ci niewinny, jak i tacy, którym zostały udowodnione przestępstwa.

- Tylko nic nie mów mamie, bo urwie ci pisiorka. A potem mnie za tego "pisiorka" złapał. W tym momencie świat dziecka runął - mówi w filmie jeden z mężczyzn, który przed laty padł ofiarą księża pedofila. Jak sam przyznaje, do dziś nie jest w stanie zapomnieć o traumie, którą przeżył wiele lat temu. 

Kościół unika odpowiedzialności za przestępstwa seksualne

Autor filmu chce zwrócić uwagę na fakt, że Kościół stara się unikać konsekwencji poprzez sprawienie, że wszyscy zapomną o sprawie. Wielokrotnie zdarza się, że w związku z gwałtami na nieletnich, które zostały udowodnione, duchowni są jedynie przenoszeni do innej parafii lub dostają zakaz zbliżania się do mieszkających w pobliżu dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powiedział, że dopóki nie ma wytrysku, to nie ma grzechu. Potem wziął mojego penisa do swojej gęby. Miałem 12-13 lat - mówi pewien mężczyzna, który po latach zdecydował się wyznać swój sekret. Przez lata był on dla niego powodem do wielkiego wstydu, lecz obecnie sytuacja zmieniła się.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News