Tak Kościół chroni pedofilów. "Dopóki nie ma wytrysku, nie ma grzechu"

Tak Kościół chroni pedofilów. "Dopóki nie ma wytrysku, nie ma grzechu" Źródło: YouTube - SEKIELSKI

Kościół w najbliższych dniach będzie musiał mierzyć się z wieloma głosami z krytyki w związku z nadchodzącą wielkimi krokami premierą filmu Tomasza Sekielskiego. Już niebawem przekonamy się, jak duchowni kryją przestępców seksualnych. Ich wypowiedzi są wyjątkowo kontrowersyjne.

Kościół w ostatnich latach musi zmagać się z problemem pedofilii, który powstał przez liczne przestępstwa na tle seksualnym wobec nieletnich dokonywane przez księży. W związku z tym bardzo powszechnym problemem powstał film, który ma przedstawić widzom zachowanie tych duchownych, którzy dopuścili się gwałtu na dzieciach. Ich konfrontacja z ofiarami po latach jest doskonałym tematem na materiał.

Możemy być pewni, że będzie on cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko przez osobę reżysera, który jest bardzo znany w środowisku. Jest nim dziennikarz Tomasz Sekielski, który bardzo lubi poruszać w swoich materiałach tematy społeczne. Wiele wskazuje na to, że tym razem doczekamy się równie interesującego dzieła, które wywoła wielką burzę w internecie.

Kościół chroni pedofilów w przerażający sposób

Już w sobotę 11 maja odbędzie się premiera filmu "Tylko nie mów nikomu" autorstwa Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz postanowił poruszyć bardzo poważny temat, który w ostatnim czasie rozgrzewa społeczeństwo. Chodzi o pedofilię w Kościele, która ostatnio stała się jednym z największych problemów na świecie. Poruszają go nie tylko Polacy, ale i dziennikarze z całego świata.

Zdarzało się, że za niektóre czyny musiał tłumaczyć się sam papież, jednak tym razem problem dotyczy jedynie naszego kraju. Dziennikarz postanowił przeprowadzić rozmowy przed kamerą nie tylko z ofiarami księży-pedofilów, ale również z samymi duchownymi. Wśród nich znajdowali się zarówno ci niewinny, jak i tacy, którym zostały udowodnione przestępstwa.

- Tylko nic nie mów mamie, bo urwie ci pisiorka. A potem mnie za tego "pisiorka" złapał. W tym momencie świat dziecka runął - mówi w filmie jeden z mężczyzn, który przed laty padł ofiarą księża pedofila. Jak sam przyznaje, do dziś nie jest w stanie zapomnieć o traumie, którą przeżył wiele lat temu. 

Kościół unika odpowiedzialności za przestępstwa seksualne

Autor filmu chce zwrócić uwagę na fakt, że Kościół stara się unikać konsekwencji poprzez sprawienie, że wszyscy zapomną o sprawie. Wielokrotnie zdarza się, że w związku z gwałtami na nieletnich, które zostały udowodnione, duchowni są jedynie przenoszeni do innej parafii lub dostają zakaz zbliżania się do mieszkających w pobliżu dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powiedział, że dopóki nie ma wytrysku, to nie ma grzechu. Potem wziął mojego penisa do swojej gęby. Miałem 12-13 lat - mówi pewien mężczyzna, który po latach zdecydował się wyznać swój sekret. Przez lata był on dla niego powodem do wielkiego wstydu, lecz obecnie sytuacja zmieniła się.

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: O2

Następny artykuł