„Kościół jak Biedronka” czy „To już jest szczyt fałszu i obłudy” grzmią głosy rozwścieczonych internautów. Pomysł katolickiej firmy po prostu powala z nóg. Wściekli komentatorzy przypominają, że Kościół i wiara mają pokrzepiać i pomóc w zbawieniu, a nie zbijać pieniądze na wiernych.

Do sprzedaży trafiła właśnie maskotka Jezusa. Cena katolickiego pluszaka to aż 99 zł. Internauci są oburzeni. Oferta firmy Dystrybucja Katolicka wywołała falę negatywnych komentarzy poirytowanych wiernych.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko prezerwatywy i seks bez ślubu. Kościół właśnie zakazał…

Kościół jak Biedronka

Pojawiły się głosy, że może trzeba pomyśleć nad założeniem nowej sieci dystrybucji w Polsce, ponieważ Kościół zaczął działać jak market. Padły nawet przykłady porównujące go do Biedronki.

– Gdy dziecko dorośnie, Jezus zostanie rzucony do kąta, a jak zabawka zostanie zniszczona, to Jezus znajdzie się w śmietniku… wprost cudowny pomysł na zabawkę – skomentował jeden z internautów.

– Świetny pomysł aż zazdroszczę, że sam na to nie wpadłem… rozważacie dołożyć jeszcze paru świętych i męczenników, by zrobić promocję w Biedronce zamiast świeżaków? – skomentował ironicznie inny.

ZOBACZ TAKŻE: Kościół katolicki sprowadzi imigrantów do Polski wbrew rządowi PiS

fot. facebook / Dystrybucja Katolicka

Gdzie pracował młody Bergoglio? Szokujące! 10 nieznanych faktów o papieżu Franciszku


Najbardziej bulwersujące fakty o Janie Pawle II

...

Zobacz również