Samochód wbił się prosto w kościół, straszny widok. Ranni dorośli i dzieci, kierowca walczy o życie

Samochód wbił się prosto w kościół, straszny widok. Ranni dorośli i dzieci, kierowca walczy o życie Źródło: Screen/Metro CO UK

Kościół został zdewastowany w wyniku wypadku. Rozpędzony samochód wbił się budowlę z ogromną siłą. Kierowca pojazdu walczy o życie w szpitalu. Są ranni.

Kościół został zdewastowany przez samochód, który wjechał w niego z ogromną prędkością. W wypadku ucierpiało kilka osób, a wśród poszkodowanych są dzieci. Kierowca pojazdu znajduje się w najcięższym stanie i walczy właśnie o życie. 

Kościół w centrum wypadku

Kościół znajdujący się przy Regent Street w angielskim Leeds, mocno ucierpiał w zderzeniu z samochodem. Auto wbiło się w budowlę, powodując ogromne szkody. Wśród ofiar znajduje się kilku dorosłych, ale także dzieci. 

Nie wiadomo jak dokładnie doszło do wypadku. Najprawdopodobniej kierowca srebrnego peugeota jechał za szybko i nie zauważył innych uczestników ruchu drogowego, co skończyło się uderzeniem w ścianę kościoła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okoliczności zdarzenia 

7 osób ucierpiało w wypadku, do jakiego doszło w Leeds. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Jeden z nich, srebrny peugeot, najprawdopodobniej próbując wyminąć Audi, uderzył z ogromną siłą w ścianę pobliskiego kościoła. 

Policja bada okoliczności tego zdarzenia i robi wszystko, żeby ustalić, kto był głównym sprawcą wypadku. 26-letni kierowca peugeota w wyniku obrażeń natychmiast został przewieziony do szpitala. Znajduje się w stanie krytycznym, a lekarze walczą o jego życie.

Wśród poszkodowanych znalazło się jeszcze 6 innych osób. 27-letni kierowca audi, 2 jego pasażerów i dziecko, a także 2 dzieci, które stały na chodniku. Ich obrażenia nie są jednak tak dotkliwe jak 26-latka. Zdjęcia miejsca wypadku sugerują, że zderzenie pojazdu ze ścianą było bardzo silne. Całe auto jest zdewastowane.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Policjanci zabezpieczyli teren wypadku i zajmują się obecnie przesłuchiwaniem ewentualnych świadków tego zdarzenia. Bez ich zeznań trudno będzie ustalić jak tak naprawdę doszło do zdarzenia. Najprawdopodobniej kierowca nie dostosował się do limitów prędkości, przez co nie udało mu się wyhamować w odpowiednim momencie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Doda zdecydowała się na wielką metamorfozę, którą utarła nosa hejterom. "Wszyscy, którzy pie****** głupoty, mogą pocałować mnie w d*pę"
  4. Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej
  5. Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę

Źródło: Metro CO UK

Następny artykuł