Partia KORWiN stawia w kampanii wyborczej na temat imigrantów. W spocie zatytułowanym „Inwazja” zapewnia, że jest jedyną formacją, która „zapewni Polsce bezpieczeństwo”. 

– Inwazja się rozpoczęła… – zaczyna się spot zmontowany głównie z filmów z Youtube pochodzących z Francji, Niemiec, Grecji czy Węgier. Większość z nich przedstawia bójki i zadymy, w których biorą imigranci. Do całości podłożony jest mocny motyw muzyczny.

– Hordy nielegalnych imigrantów wdzierają się do Europy. Zagrażają naszej tradycji, kulturze i wartościom. Są w Polsce politycy, którzy witają ich z otwartymi ramionami. Są też tacy, którzy chcą na nich płacić. Jako jedyni odważnie mówimy NIE nielegalnym imigrantom. Tylko KORWiN zapewni nam i naszym rodzinom bezpieczeństwo – dodaje lektor.

Partia KORWiN stawia w tej kampanii na temat imigrantów, zarówno w sieci jak i w świecie realnym uczestnicząc w manifestacjach antyimigranckich. Pytanie czy taka strategia będzie owocna. Do tej pory formacja zanotowała wzrost i w coraz większej ilości badań przekracza próg wyborczy. Nadal jednak w niektórych sondażach jest wyniki oscylują wokół 3 proc.

Poniżej spot:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Zobacz również