Janusz Korwin-Mikke na zwołanej w czwartek przez siebie konferencji odniósł się m.in. do propozycji Pawła Kukiza, który zaprosił go na swoje listy wyborcze w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

W wypowiedzi dla mediów Korwin-Mikke objaśnił, że tak jak wielokrotnie już powtarzano, rozmowy z Pawłem Kukizem i formacją KORWiN nt. wspólnych list już się odbyły i – tak jak przewidywał Korwin-Mikke – nie doszło do porozumienia.

– Nieoczekiwanie Pan Kukiz oświadczył, że z partiami nie rozmawia ale zaprasza mnie osobiście na jego listy. Otóż odpowiedziałem na to, że ja zapraszam też Pana Kukiza na moje listy i tyle. Uważam, że jest to całkowicie niepoważne – powiedział Korwin-Mikke.

Według Janusza Korwin-Mikkego, Paweł Kukiz kompletnie nie panuje nad swoją formacją i stąd wynikają nieporozumienia polegające m.in. na tym, że mimo porażki w negocjacjach między obydwiema formacjami Kukiz jak gdyby nigdy nic zaprasza go na listy.

Jak zdradził mediom Korwin-Mikke, do współpracy z Pawłem Kukizem z podobnych powodów nie jest chętny także Grzegorz braun.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Zobacz również