Korwin-Mikke wpadł w furię po słowach Kopacz: faszystka, towarzyszka, babsztyl
Wiadomości Pikio - 25 Lipca 2015

Korwin-Mikke wpadł w furię po słowach Kopacz: faszystka, towarzyszka, babsztyl

W ostatnich dniach, za sprawą wyboru nowego Rzecznika Praw Obywatelskich, którym został Adam Bodnar, w debacie publicznej dużo miejsca zajmuje dyskusja na temat wolności obywatelskich. W audycji radia „TOK FM” Ewa Kopacz powiedziała: Nie chcę, żeby w moim wolnym kraju, który kocham, ktokolwiek urządzał moje życie. Te słowa rozsierdziły lidera partii KORWiN. Polityk nie przebierał w słowach.

Mikke na swoim profilu na Facebooku zamieścił wpis, za pośrednictwem którego przekonywał jak wiele jego zdaniem wolności obywatelskich za rządów PO-PSL jest skrępowanych:Ta chucpa po prostu zatyka!! Mówi to osobniczka, która urządza mi życie nakazując – czy chcę czy nie chcę – płacić na ubezpieczenie emerytalne Mówi to osobniczka, która urządza mi życie nakazując mi – czy chcę czy nie chcę – szczepić moje dzieci Mówi to osobniczka, która urządza mi życie nakazując mi we własnym samochodzie przypinać się pasami Mówi to osobniczka, która urządza mi życie zmuszając do wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego Mówi to osobniczka, która urządza mi życie nakazując, że - jeśli chcę wziąć urlop – to 10 dni musi być w jednym kawałku Mówi to osobniczka, która urządza mi życie nakazując, by moje dzieci poszły do szkoły w wieku akurat 6 – a nie 5 czy 7 lat. Mówi to osobniczka, która urządza mi życie kontrolując każdy kęs żywności, jaką chciałbym sobie kupić Mówi to osobniczka, która urządza mi życie zabraniając mi zażywania narkotyków Mówi to osobniczka, która urządza mi życie zakazując gry w internecie w pokera - i w ogóle wydając tysiące zakazów i nakazów.Korwin-Mikke argumentował, że obowiązujący system przymusów i zakazów „urządza mu życie” dlatego słowa premier go wzburzyły. Nazwał Ewę Kopacz m.in. faszystką i babsztylem.Jak oni śmią twierdzić, że „kochają” mój kraj - który zamienili w ochronkę dla przygłupów?!? I jeszcze nazywać go „wolnym”. - dopytywał szef KORWiNyPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News