Kandydat na prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke rozmawiał z dziennikarką Polsat News na temat cudzołóstwa, czyli siódmego przykazania. Lider partii KORWiN ma dość osobliwe podejście do tej kwestii.

Jak uważa kandydat na prezydenta RP, nigdy nie sypia z cudzymi żonami albo dziewczynami. Uważa, że przykazanie nie odnosi się do uprawiania seksu z innymi kobietami niż żona, jeśli tylko nie mają one partnerów.

Gdy dziennikarka stwierdziła, że chodzi o to, by uprawiać miłość fizyczną jedynie z żoną, Korwin-Mikke stwierdził, że „żyje w jakimś dziwnym świecie”, a nauka Kościoła katolickiego nic takiego nie mówi.

– Pan Bóg mówił wyraźnie, rośnijcie i rozmnażajcie się. Abraham miał chyba ze cztery żony – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Dla lidera partii KORWiN wierność jest bardzo ważna, ale inna jest wierność mężczyzny, a inna kobiety.

„Mężczyzna jest wierny kobiecie jeśli się nią opiekuje, jest wobec niej uczciwy. Może mieć inne kobiety, to jest normalne, mężczyźni są w większości poligamistami. Nasza kultura jest dosyć tolerancyjna wobec mężczyzn” – dodał Janusz Korwin-Mikke.

Spytany o swoje zalety lider partii KORWiN przyznał, że jest „zarozumiały”. Poniżej znajduje się fragment wywiadu zamieszczony w serwisie Youtube przez NacjoTV.

https://www.youtube.com/watch?v=MYy2DJz96P4&feature=youtu.be

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.