Reklama
Korwin-Mikke wyśmiany w rosyjskiej TV: Związek Sowiecki zabił więcej Rosjan niż Niemcy (video) Źródło: fot. youtube
Reklama

Korwin-Mikke wyśmiany w rosyjskiej TV: Związek Sowiecki zabił więcej Rosjan niż Niemcy (video)

Janusz Korwin-Mikke, gościł w jednym z programów publicystycznych w rosyjskiej telewizji "Rossija 1". Lider KORWiN-y przekonywał swoich dyskutantów m.in. o tym, że Związek Sowiecki odpowiada za większą liczbę morderstw Rosjan niż nazistowskie Niemcy. 

Reklama

 - Bardzo mi się nie podoba, że mówicie o Związku Sowieckim "mój kraj". To Związek Sowiecki zabił więcej Rosjan niż Niemcy. Sami bolszewicy zabili znacznie więcej ludzi. Przepraszam przy tym za Dzierżyńskiego, który zabił więcej Rosjan niż wy zabiliście Polaków w Katyniu - powiedział Korwin-Mikke.

Jak przekonywał dalej lider KORWiN-y, Związek Sowiecki odpowiada za wymordowanie "najlepszych Rosjan" tj. arystokrację, burżuazję czy chrześcijan. Według Korwin-Mikkego, Sowieci "zabili Rosję i naród rosyjski".

Widownia klaskała wszystkim, tylko nie Korwin-Mikkemu. Goście wyśmiewali słowa polskiego polityka i wdawali się z nim w ostre potyczki słowne. Prowadzący program w pewnym momencie spytał Korwin-Mikkego o to, że jeśli Związek Sowiecki zabił Rosję, to kto pokonał Hitlera?

 - To wszystko socjaliści. Hitler, Stalin, to wszystko socjaliści - odpowiedział lider partii KORWiN.

https://www.youtube.com/watch?v=8yLn-aXCqns

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: rassija 1 / kresy.pl
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?