Wymiana ognia na linii PiS-KNP trwa. Wczoraj burzę wywołały słowa rzecznika partii Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że wie o tajnych negocjacjach prowadzonych między „trójcą madrycką” a Nową Prawicą. Janusz Korwin-Mikke zdementował te plotki.

Dziś z rana uderza w PiS na facebooku. Lider KNP twierdzi, żę jeśli jego partia jest prorosyjska, to formacja Kaczyńskiego jest ugrupowaniem żydowskim, pro-syjonistycznym i „jest to prosta prawda”. Tym samym Korwin-Mikke odpowiedział na zarzuty rzecznika PiS, który stwierdził, że Hofman „nie będzie chciał dołączyć do prorosyjskiej partii”.

Sarkastyczny wpis Janusza Korwin-Mikkego na facebooku:

„PiS jest, jak wszyscy wiedzą, partia żydowską, pro-syjonistyczną… I jest to prosta prawda.
Dokładnie tak samo prosta, jak to, że KNP jest partią pro-rosyjską.
W Polsce człowiek, który powie, że agenci FSB nie porywali ludzi, nie więzili ich w wynajmowanych za granicami Rosji więzieniach i nie torturowali – od razu wychodzi na miłośnika JE Włodzimierza W.Putina. Wystarczy powiedzieć. że Federacja NIE anektowała Abchazji ani nawet Osetii Południowej – a wychodzi się na ruso-fila. Wystarczy zauważyć, że Moskwa wspomaga obronę chrześcijan w Syrii, podczas gdy Waszyngton finansuje terrorystów z al-Nusry, ISILu i Armii Wolnej Syrii – a wychodzi się na agenta FSB.
A ja po prostu mówię prawdę. A gdy powiem – co udało mi się napisać i przepchać przez cenzurę jeszcze za PRL-u – że w 1939 należało pójść razem z III Rzeszą na Moskwę – to wychodzę jeszcze jeszcze na miłośnika Adolfa Hitlera.
Nie przestając być, oczywiście, agentem rosyjskim.”

Lider KNP zamieścił taką oto grafikę:

kaczynski

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.