Trzecia ofiara nie zmarła na niewydolność oddechową. Przyczyna była inna

Trzecia ofiara nie zmarła na niewydolność oddechową. Przyczyna była inna Źródło: .

Koronawirus w Polsce zabiera kolejną ofiarę. Właśnie pojawiły się informacje, że 66-letni mężczyzna nie zmarł na skutek niewydolności oddechowej. Przyczyna śmierci była zupełnie inna.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się szybko, a Ministerstwo Zdrowia nieustannie podaje informacje na temat tego, ile obecnie osób w kraju jest zarażonych śmiertelnym wirusem. Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w godzinach wieczornych w dniu dzisiejszym zmarła trzecia osoba zarażona koronawirusem, jednak przyczyna jej śmierci to nie niewydolność oddechowa. 

Koronawirus w Polsce bilans ofiar

Po godzinie 18 odbyła się konferencja prasowa, na której Polacy mogli się dowiedzieć, jak polski rząd będzie walczyć z koronawirusem, który pojawił się w kraju. Mateusz Morawiecki wraz z przedstawicielem sanepidu podzielił się informacjami, co stanie się z Polakami, którzy obecnie przebywają poza graniami kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tuż po konferencji pojawiła się informacja od Ministerstwa Zdrowia, w którym przekazane zostało, że liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 103 zarażeń, a trzecia osoba zmarła. Wiadomość o śmierci 66-letniego mężczyzny szybko obiegła krajowe media, jednak dopiero teraz pojawiły się informacje o tym, co było przyczyną jego śmierci. 

Kolejna śmiertelna ofiara. Koronawirus w Polsce

-  Pacjent miał zdiagnozowanego koronawirusa, ale oprócz tego także choroby przewlekłe współistniejące. Ten wirus jest dla takich pacjentów szczególnie niebezpieczny - poinformował Krzysztof Tomasiewicz, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK1 w Lublinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Podano informację o nowych zarażonych. Nowe miasta notują przypadki koronawirusa

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

66-letni mężczyzna trafił do szpitala w nocy z 11 na 12 marca. Już wtedy jego stan zdrowia był wyjątkowo ciężki. Okazuje się, że to nie niewydolność płuc spowodowała, że mężczyzna zmarł. 66-latek z Lublina zmagał się z innymi chorobami i schorzeniami, które w połączeniu z koronawirusem przyczyniły się do pogorszenia stanu zdrowia, a w konsekwencji do śmierci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z suplementami diety trzeba uważać. Nieumiejętnie stosowane mogą być szkodliwe
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News