Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce

Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce

Dziś nad ranem w wieku 67 lat odeszła od nas Kora Jackowska. Wokalistka od wielu lat zmagała się z chorobą nowotworową, nadal prowadząc aktywne życie zawodowe. Odeszła nagle zostawiając męża Kamila Sipowicza i dwóch synów. Mąż artystki już wcześniej opisał kulisy burzliwego małżeństwa niezapomnianej gwiazdy.

Kamil Sipowicz otwarcie przyznaje, że małżeństwo z Korą nie było łatwe. Oboje byli bardzo mocnymi osobowościami, które prowadziły intensywne życie. Kora Jackowska często występowała na scenie, oglądaliśmy ją na antenie telewizji Polsat, gdzie była jurorką programu "Must be the music". Poza tym od wielu lat ćwiczyła jogę, fascynowała się kulturą wschodu i była aktywna społecznie.

Kora Jackowska i Kamil Sipowicz. Kulisy związku

Jeszcze przed śmiercią piosenkarki o związku opowiedział jej mąż Kamil Sipowicz. To on, wraz z synami i przyjaciółmi spoczywał przy jej łóżku, kiedy umierała. - Nasz wieloletni związek polega na walce, na udowadnianiu, kto jest słabszy, kto mocniejszy i na godzeniu się. Dzięki temu nie ma nudy - wspominał mąż artystki. Kamil Sipowicz podał przykład jednej z takich kłótni. W pewnym momencie był na skraju wytrzymałości i postanowił wyjechać na Filipiny i zostawić żonę na zawsze. - Zawróciłem, bo moment złości trwa u mnie kilka godzin, później się uspokajam, zastanawiam, kupuję kwiaty i się godzimy - opowiedział.

Najtrudniejsza była choroba

- Zeszły rok był dla mnie koszmarem. Miałem poczucie, że los się na mnie uwziął. Moja mama zmarła przed laty na nowotwór, a potem druga ukochana osoba też zachorowała na raka. Na szczęście, daliśmy radę. Przetrwaliśmy i tę walkę. Wydaje mi się, że wychodzimy na prostą. [...] Kora powinna dostać krzyż od prezydenta za to, że tyle lat ze mną wytrzymała - opowiedział Sipowicz.
Te słowa padły w momencie, w którym miało być już lepiej. Rok przed śmiercią wyjątkowa para połączyła się węzłem małżeńskim, formalizując swój związek w obliczu choroby. Niestety okazały się przedwczesne. Kora Jackowska przegrała walkę z chorobą. Teraz możemy jedynie wspominać wielką gwiazdę, która na zawsze zostanie w naszej pamięci. Była wyjątkową osobą, ikoną polskiej muzyki, która stworzyła wiele wyjątkowych przebojów, które na stałe zapisały się w historii popkultury. Kora Jackowska Kora z Markiem Jackowski. Fot. Instagram. Kora Jackowska fot. Facebook/@KORA Kora Jackowska fot. youtube.pl/Must Be The Music PolsatZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora nie żyje
  2. Kora straciła największe szczęście. Poruszająca wiadomość tuż przed śmiercią
  3. Mafia wyznaczyła nagrodę, ćwierć miliona za zabicie psa
  4. Agnieszka Kaczorowska bierze ślub
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News