Nie uwierzycie, co zrobią z grobem Kory! "Ja pier*olę, gruba przesada"

Nie uwierzycie, co zrobią z grobem Kory! "Ja pier*olę, gruba przesada"

Kora odeszła z tego świata trzy miesiące temu. Dokładnie 28 lipca Polskę obiegła wiadomość o tym, że nie ma już pośród nas legendarnej artystki. Do dzisiaj grób artystki odwiedzany jest każdego dnia przesz setki, o ile nie tysiące fanów. To, co w najbliższych dniach ma się stać z jej grobem, wzbudziło ogromne oburzenie wielu fanów.

Kora była dla wielu niedoścignionym wzorem na scenie. To, co sobą reprezentowała trafiało do niezliczonej rzeszy fanów, dla których jej twórczość stała się nieodłącznym elementem życia. Tym bardziej zabolała ich wiadomość o śmierci piosenkarki. Jednak jak sami przyznają, pamięć o niej nie zanika i bardzo tłumnie odwiedzają miejsce jej pochówku. Jednak w najbliższych dniach mogą bardzo mocno zdziwić się tym, co tam zastaną.

Kora z dziwnym fantem na grobie. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Liderka grupy Maanam spoczywa na warszawskich Powązkach. Próżno szukać jej miejsca pochówku w Ali Zasłużonych. Rodzina zdecydowała się na bardziej ustronne wnętrze w otoczeniu drzew. Decyzja mogła być podyktowana tym, że artystka zawsze podkreślała swój bardzo duży związek z naturą. Nie zapominają o tym również miłośnicy Kory, który przy okazji odwiedzin pamiętają o złożeniu kwiatów. Sama miejscówka jest również opleciona pnącym bluszczem, który został przepleciony czerwonymi koralami. Miłość do natury, miłością do natury, ale fani nie spodziewali się, że sprawy zajdą tak daleko. Wiele osób przecierało dziś oczy ze zdumienia, kiedy dowiedzieli się, co najbliżsi piosenkarki postanowili zrobić z jej grobem. - Dzisiaj mijają trzy miesiące od śmierci, chociaż czy to była śmierć? Wielu z nas czuje żywą Korę. 31-go października Paweł z bratem zainstalują karmnik dla wiewiórek na grobie naszej Koreńki - można przeczytać na facebookowym profilu Kora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W internecie bardzo szybko zawrzało. Informacja w mgnieniu oka podzieliła fanów, który twierdzą, że ktoś chyba przekroczył pewną cienką linię. - Ja pie*dolę, gruba przesada! to się już po prostu w głowie nie mieści, żeby jej najbliżsi jeszcze pozwalali na to, żeby wiewiórki srały na jej grób. Wszystko ma swoje granice, nie potrafię tego zrozumieć - pisze użytkowniczka jednego z największych portali społecznościowych. Wielu internautów nie tyle widzi problem w pomaganiu zwierząt, co w braku szacunku dla miejsca pochówku artystki. - Kora była taka lekko szajbnięta i kochała zwierzęta, ale zrobienie z jej grobu karmnika dla zwierząt to już gruba przesada! Zero szacunku dla zmarłego, to dewastacja jego grobu, ręce opadają - można przeczytać na Facebooku. - Kogoś naprawdę grubo powaliło i robi sobie szopkę z jej śmierci. Puknij się w głowę jeden z drugim i zastanów się, czy chciałbyś, żeby obsrywali twój grób po śmierci - dodaje kolejna komentująca.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Sprawa nieżyjącego rodzeństwa z Darłówka powraca. Wstrząsające ustalenia prokuratury 
  2. Spełnił się najgorszy scenariusz Moniki Zamachowskiej. Straciła swój ukochany dom 
  3. Kontrowersyjna gwiazda TVN próbowała się zabić. Niewyobrażalny dramat 
  4. Szczyt wszystkiego! Myśliwi w Polsce będą uczyć nasze dzieci zabijania
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Następny artykuł