Piorunujący zwrot ws. choroby Kory
Malwina Kossela - 12 Czerwca 2018

Piorunujący zwrot ws. choroby Kory

Fani charyzmatycznej piosenkarki od dawna obserwują jej ciężkie zmagania z chorobą. Olga Jackowska, szerzej znana jako Kora, która jest w remisji raka jajnika raz czuje się lepiej, a raz bardzo źle. Teraz nastąpił piorunujący zwrot w jej sprawie. 

Pięć lat temu media obiegła wiadomość, że artystka zmaga się z chorobą nowotworową. Wokalistka cierpi na genetycznego raka jajnika, którego de facto ciężko wyleczyć. Artystka od dawna nie jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Chociaż Kora już od 5 lat nie koncertuje i nie śpiewa to wciąż stara się walczyć ze swoją chorobą. Wokalistka przeszła skuteczną chemioterapię i ostatnio przekazała dobrą wiadomość – czuje się coraz lepiej. To piorunujący zwrot. Po latach ciężkich chwil, w końcu jest poprawa.

Kora wraca do zdrowia

Artystka jest aktualnie w remisji choroby, ale wygląda na to, że nadal będzie musiała bardzo skupiać się na swoim zdrowiu i dbaniu o siebie, a nie na karierze muzycznej. To wszystko po to, żeby nie pogorszyć swojego stanu. Chociaż powoli artystka planuje nagrywać zupełnie nowy album. Aktualnie o Korze wypowiedziała się jej agentka, Katarzyna Litwin. W tygodniku "Twoje Imperium" podała bardzo dobre wieści - zapewniła, że: "Kora czuje się bardzo dobrze. Jest wypoczęta. Była na długim urlopie". Koncerty jednakowoż artystka na razie planuje sobie odpuścić, żeby nie nadwyrężać kondycji. Bądź co bądź, miała aż 5 lat przerwy w swoim zawodzie. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko już naprawdę wróci do normy.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Szokujące zmiany w „Pytanie na śniadanie”. To pierwszy taki przypadek od lat
  3. Niezwykle śmiałe, intymne wyznanie Rodowicz. „Musiałby być młodszy”
  4. Magda Gessler na okładkach magazynów! Retusze roku?
  5. Sławomir zarabia miliony, a jakie ma auto? Będziecie zaskoczeni
  6. Ile lat ma Ryszard Kotys? Toczą go okropne choroby
michalczewskiJak wiele za rozwód zapłacił Michalczewski? Najdroższe rozstania gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleOni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleCzytaj dalej
Źródło: msn.com  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News