Mąż Kory szczerze o swojej nowej miłości, zaskakujące słowa. Połowę młodszą kobietę ukrywał z bardzo ważnego powodu

Mąż Kory szczerze o swojej nowej miłości, zaskakujące słowa. Połowę młodszą kobietę ukrywał z bardzo ważnego powodu Źródło: YouTube / Towarzyszka Panienka

Kora była jego wielką miłością, po jej śmierci długo cierpiał. Niedawno media obiegła informacja, że muzyk ma nową partnerkę. Mężczyzna skomentował doniesienia o ich związku i wyjawił całą prawdę.

Kora ma bardzo wielu fanów, którzy wciąż intensywnie śledzą życie jej bliskich. Niedawno pojawiły się doniesienia, że mąż zmarłej wokalistki ma nową partnerkę. Wielbiciele artystki byli zaskoczeni tą informacją. Kamil Sipowicz odniósł się osobiście do plotek o swoim nowym związku. Wyznał całą prawdę o relacji, jaka łączy go z młodszą kobietą.

Kora była wielką miłością Kamila Sipowicza

Sipowicz i Kora tworzyli związek pełen miłości. Razem przeżyli 40 lat, a ich relację zakończyła śmierć artystki w 2018 roku. Niedawno media rozgrzała plotka o nowym związku Kamila Sipowicza. Mąż Kory spotyka się z młodszą kobietą, podobno znają się już od dawna. Fani wokalistki byli zaskoczeni tą informacją.

- Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie - wyznała osoba z otoczenia Kamila w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

Mężczyzna postanowił oficjalnie odnieść się do medialnych doniesień i wyjaśnić sprawę swojej nowej relacji. W mediach społecznościowych udostępnił post, w którym wyjaśnia, jak i kiedy poznał nową partnerkę oraz co ich łączy.

- Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy - napisał Sipowicz na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora i Sipowicz tworzyli związek przez 40 lat

Kategorycznie zaprzeczył również plotkom, że zdradzał Korę jeszcze za jej życia. Mężczyzna poczuł się wyjątkowo urażony takimi sugestiami, bardzo kochał swoją żonę.

- Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta „informacja” to już przesada wymagająca sprostowania - stanowczo wyjaśnił.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono prawdę o Witoldzie Pyrkoszu. Tę informację jego rodzina ukrywała latami
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Fani byli zaskoczeni doniesieniami o jego nowym związku, wykazali się jednak wielką wyrozumiałością i wspierają mężczyznę w nowej sytuacji. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy z życzeniami dla Sipowicza i jego nowej partnerki.

- W pierwszej chwili byłam zaskoczona i zrobiło mi się smutno, choć nie wiem, dlaczego. Korę kochał Pan tak bardzo, że nikt nie miał wątpliwości, wytrwał Pan do końca, choć było bardzo ciężko. Panie Kamilu, życie toczy się dalej. Ma Pan prawo do Miłości. Ze swojej strony dziękuję za ten "list".  Życzę wszystkiego co najlepsze, bo wiem, że Kora zawsze będzie w Pana sercu - napisała jedna z użytkowniczek internetu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News