Kamil Sipowicz zdobył się na bardzo szczere wyznanie o śmierci Kory. Użył niemożliwego porównania

Kamil Sipowicz zdobył się na bardzo szczere wyznanie o śmierci Kory. Użył niemożliwego porównania Źródło: Youtube/Uwaga! TVN

Kora pozostawiła po siebie wielkie artystyczne dziedzictwo, jednak nie znamy wielu szczegółów z jej życia prywatnego. Kamil Sipowicz co jakiś czas wyjawia nowe historie, a ostatnio pokusił się nawet o osobliwe porównanie. Fani są zdumieni.

Kora jest uważana za jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek rockowych, ale jej życie nie zawsze było wspaniałe. Wokalistka odeszła od nas ponad rok temu z powodu nowotworu. Jej mąż Kamil Sipowicz stara się ukoić swoją żałobę poprzez wspominanie ukochanej. W mediach pojawiają się coraz to nowsze historie o jej życiu. 

Kora była jak znany polityk? 

Kamil Sipowicz gościł ostatnio w programie "Towarzyszka Panienka", w którym opowiedział o swojej żałobie i tęsknocie za ukochaną. Wspominał m.in. o tym, że Kora uwielbiała przyjmować gości i dla nich przygotowywać potrawy. Wdowiec zdecydował się też ujawnić kto rządził w ich związku, dodając do kogo czasem porównywał swoją żoną. 

- Mówiłem o tym wielokrotnie, że Kora była bardzo autorytatywna, była władczynią, której nikt się nie mógł sprzeciwić, każde zdanie odrębne było napiętnowane, była trochę takim dyktatorem. Miała swój dwór, trudno było najmniejszą sprawę przeprowadzić, buntowała się. Gdy próbowałem czegoś najgłupszego, od razu była awantura. Trochę jej się to zaostrzało, szczególnie w chorobie, z tym autorytaryzmem. Ja na nią mówiłem, że jest jak Jarosław Kaczyński, że jak coś powiedziała, to nie ma żadnej dyskusji - wyznał Sipowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie był koniec porównań ze strony Sipowicza, ponieważ sam się zestawił z prezesem NIK, Marianem Banasiem.

- W naszym związku ona była Kaczyńskim a ja Banasiem - zabawnie spuentował wdowiec. 

Wokalistka wciąż wspominana przez męża

Dla wielu osób takie porównanie jest wręcz niemożliwe. Mało kto mógłby wpaść na to, aby stawiać obok siebie Korę i prezesa PiS. Jak się okazuje, artyści w życiu prywatnym zdecydowanie odbiegają od wyobrażeń swoich fanów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Sipowicz obecnie stara się upamiętnić swoją zmarłą żonę poprzez wiele inicjatyw. W Warszawie powstał mural na jej cześć oraz wydano intymne zapiski Kory w książce "Miłość zaczyna się od miłości". Planach Kamila są kolejne projekty, w tym koncerty upamiętniające jej karierę muzyczną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News