8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia)

8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia) Źródło: Wikimedia Commons/Mariusz Kubik

Kora, uznawana przez wielu za jedną z najlepszych i najbardziej charakterystycznych artystek polskich, odeszła 28 lipca 2018 roku. Fani i cała muzyczna branża opłakiwała tę gigantyczną stratę. Ostatnio wywiadu udzielił jej 8-letni wnuk. Fani artystki oniemieli.

Kora była jedną z najbardziej wybitnych postaci w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Nie tylko pod względem śpiewanych piosenek, ale również jeżeli chodzi o styl bycia i osobowość sceniczną. Nadal cała masa polskich artystów inspiruje się jej twórczością i czerpie garściami z tego, co zostawiła po sobie wokalistka. Niedawno na temat swojej babci wypowiedział się wnuk Kory, Leo Sipowicz. 

Kora była uwielbiana przez wielu

Kora odeszła 28 lipca 2018 roku po długiej walce z chorobą nowotworową. Fani w całej Polsce opłakiwali tę stratę i na różne sposoby składali hołd swojej idolce. Warszawska galeria sztuki Ney Gallery & Print zrobiła to w wyjątkowy sposób. Zorganizowała wystawę niepublikowanych dotąd zdjęć wokalistki Maanamu. Wśród nich prace takich artystów jak Andrzej Świetlik czy Tadeusz Rolke.

Jednym z gości zaproszonych na to wydarzenie był 8-letni wnuk Kory. Leo Sipowicz opowiedział w wywiadzie o swojej relacji z babcią. Chłopca bardzo wiele łączy ze zmarłą artystką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Leo Sipowicz po raz pierwszy opowiedział o swojej babci

Leo Sipowicz jest dzieckiem młodszego syna Kory Szymona Sipowicza i Kasi Zielonki. Chłopiec ma 8 lat i właśnie na tym wydarzeniu w galerii sztuki udzielił swojego pierwszego wywiadu w życiu. W rozmowie z Jastrzab Post wnuk Kory opowiedział o swojej sławnej babci. 

Zapamiętał ją jako malarkę i piosenkarkę. Widział w niej przede wszystkim niezwykle utalentowaną artystkę. Zapytany przez dziennikarkę o swoje plany na przyszłość, chłopiec wyznał, że także lubi śpiewać. Być może pójdzie w ślady swojej niesamowitej babci. Jeżeli odziedziczył po niej sceniczny magnetyzm i głos, to szkoda byłoby marnować taki talent. 8-letni Leo ma w sobie coś ze swojej babci. 

8-letni Leo jest bardzo podobny do babci. Zdjęcie mówi wszystko

Wiele osób zwróciło uwagę, że 8-latek jest bardzo podobny do swojej babci. Film, który dotarł do mediów, mówi wszystko. Chłopiec, tak jak Kora, jest niezwykle drobny i ma takie same smukłe kości policzkowe. Podobieństwo jest nie tylko wizualne. Leo wydaje się być bardzo pewnym siebie dzieckiem, a wszyscy pamiętamy to jaką nieustraszoną postacią była wokalistka Maanamu. 

Kora z pewnością byłaby bardzo dumna z tego, że jej wnuk interesuje się muzyką. Artystka zawsze mówiła o chłopcu z ogromną czułością. Zadedykowała mu również jedną z piosenek ze swojej ostatniej płyty "Ping pong". Jeżeli Leo kiedykolwiek zdecyduje się na karierę muzyczną, będzie musiał się liczyć z ogromną presją i odpowiedzialnością ciążącą na jego barkach, związaną ze spuścizną po Maanamie. 

Tak wygląda wnuk Kory:

screen/Youtube/Jastrzab Post

ZOBACZ TAKŻE

  1. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  2. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  3. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  4. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Źródło: Fakt24 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News