Kamil Sipowicz zdradził poruszające szczegóły z przeszłości Kory. Wielu fanów nie miało pojęcia o tej tragedii

Kamil Sipowicz zdradził poruszające szczegóły z przeszłości Kory. Wielu fanów nie miało pojęcia o tej tragedii Źródło: youtube/uwaga

Kora nie ujawniała wszystkich swoich sekretów, a wiele informacji pozostawiała dla siebie i najbliższych. Nieliczni znali tę historię, którą właśnie podzielił się z fanami Kamil Sipowicz. Fakty z dzieciństwa gwiazdy rozrywają serca.

Kora była jedną z najznamienitszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która odeszła po przegranej walce z chorobą ponad rok temu. Niewielu fanów może pogodzić się z jej nieobecnością. Chociaż pozostały po niej wspomnienia i wspaniałe utwory, to nadal można odczuć niewyobrażalny brak związany z jej śmiercią. 

Historia wielkiej miłości

Para znała się przez 40 lat. Pierwszy raz spotkali się, kiedy Kora była żoną Marka Jackowskiego i miała już z nim dziecko. Relacja z Kamilem Sipowiczem była skomplikowana, a jak sam stwierdził, ich miłość nie należała do najłatwiejszych. Związek pary był emocjonalną karuzelą, która znacznie wpłynęła na ich wspólne życie. Mimo przeciwności ostatecznie zapałali do siebie wielką, bezgraniczną miłością. 

- Inicjatywa wyszła z jej strony. Ja nie przypuszczałem, że Kora może w ogóle się mną zainteresować. Byłem wtedy bardzo nieśmiałym chłopcem. Miałem 21 lat, ona 23. Mimo że byłem hipisem, nie brałem udziału w żadnej hipisowskiej wolnej miłości. Kora była moją pierwszą kobietą - powiedział Kamil Sipowicz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora - nieznane fakty z dzieciństwa 

Pomimo upływu czasu od śmierci ukochanej, Sipowicz nie może pogodzić się z jej stratą. Planuje koncerty upamiętniające twórczość wokalistki oraz utworzenie muzeum na jej cześć. By pomóc sobie żyć bez swojej miłości, chętnie ją wspomina. Ostatnio opowiedział o smutnym dzieciństwie artystki, z którego wielu fanów zupełnie nie zdawało sobie sprawy. 

- Przedzielali tę piwnicę kocem. Była piątym dzieckiem. Miała starego, schorowanego ojca. Matka była chora na gruźlicę. Nie udźwignęła ciężaru i wysłała ją do domu dziecka, jednego, drugiego… - przyznał Kamil Sipowicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Dzieciństwo gwiazdy nie należało do szczęśliwych i nie było usłane różami. Kora w domu dziecka spędziła aż pięć lat. Jej mama oddała ją tam, gdy miała zaledwie 4 latka. Czas, który spędziła w domu dziecka zawsze był owiany tajemnicą, Kora niechętnie dzieliła się przeżyciami z tamtego okresu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. Przejdziesz na emeryturę przed 60. urodzinami. Emerytura stażowa leży na stole

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł