Konwencja PiS: zapowiedziano NOWĄ KONSTYTUCJĘ

Konwencja PiS: zapowiedziano NOWĄ KONSTYTUCJĘ

Konwencja PiS jest serią zaskoczeń. Politycy ogłosili już wiele nowych programów, które chcą wkrótce wprowadzić w życie. Nie spodziewano się jednak, że zdecydują się na tak ważny krok. Zapowiedziano nową Konstytucję!

Odkąd Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, Konstytucja i zmiany w niej nie schodzą z ust Polaków. Okazuje się, że partia dalej nie zamierza odpuszczać tego nieco kontrowersyjnego tematu. Trwająca konwencja PiS jest serią zaskoczeń. Premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło ogłosili już wiele nowych programów, które w najbliższym czasie będą chcieli wprowadzić w życie. Zgromadzonych zaskoczył szczególnie Jarosław Gowin.

Konwencja PiS zaskakuje

Gowin zapowiedział bowiem, że będzie nowa Konstytucja. To zbieżne z planami prezydenta Andrzeja Dudy, który chce wprowadzić w niej również swoje zmiany. Pytanie jak daleko posuną się politycy PiS by realizować wszystko, co chcieliby wprowadzić w Polsce. Minister nauki podkreślał, że udało im się zlikwidować wiele patologii II Rzeczpospolitej i kolejne zmiany są konieczne, by rozwijać się dalej i nie wracać do tego co było. - Co jest celem wszystkich działań i refleksji? Głęboka przebudowa polskiego państwa. Zmiana modelu, który odziedziczyliśmy w 2015 roku. To było państwo biurokratyczne i przerośnięte. Moloch - powiedział Gowin.  1. Poseł PiS ujawnia tajemnicę partii! Kaczyński jest pod wpływem jednego człowieka
  2. Policja pod Sejmem potraktowała Nitrasa jak śmiecia!
  3. Dorwali telefon Pawłowicz! Teraz internet pęka ze śmiechu (ZDJĘCIE)
Następny artykuł