W sieci sklepów Lidl pojawił się nowy produkt, który podbija serca nastolatków. Ma ciekawy smak i kształty, które są im dobrze znane. Młodzi go wręcz pokochają.

Na polskim rynku w sklepach Lidl właśnie pojawiły się nowe żelki o kontrowersyjnej nazwie „Shit Happens!”. Stały się bardzo popularne dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi. Nastalatki wręcz zakochały się w nich, robią sobie z nimi zdjęcia i filmy oceniając w nich ich wygląda i smak.

Nic dziwnego, że tak się dzieje ponieważ popularne żelki są w kształcie emoji. Są to piktogramy, które pozwalają nam w internecie na opisanie swoich emocji bądź przestawienie różnych rzeczy jak np. wizerunki różnych przedmiotów. W zależności od tego z jakiej korzystamy aplikacji, to różnią się one od siebie wyglądem.

Kontroweryjny wygląd

W paczce, która kosztuje w Lidlu 3,99 za 175g, znajdziemy żelki w kształcie kciuka skierowanego w dół, palca środkowego, który ma oznaczać „fuck you”, kilku małpek, pierwsza zasłania uszy, druga oczy, a trzecia nos i usta i oczywiście odchodów. Nie są to jedyne słodycze produkowane przez niemiecką firmę Ragolds. W ich asortymencie można znaleźć jeszcze takie żelki jak „Be happy”, „Let’s go crazy” czy „So in love”, gdzie kształty słodyczy są już inne. W Polsce dostępne są tylko żelki „Shit Happens!”.

Wszystkie cztery paczki zawierają kilka różnych emoji-żelków, które pomogą ci nie tylko wyrazić to, co czujesz, ale też pozwolą wybrać przekąski, które są dla ciebie najlepsze. Wszystkie produkty zawierają prawdziwy sok owocowy i w czterech paczkach znajdziesz wyłącznie naturalne smaki. Nasze wyroby są wolne od genetycznej modyfikacji i glutenu – informuje producent.

Źródło: innpoland.pl

 

Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!


Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!

...

Zobacz również