W miastach pojawiły się kontrowersyjne reklamy rajstop firmy Adrian. Kobieta oparta o grób i podpis będący cytatem ks. Twardowskiego natychmiast wzbudziły oburzenie.

Na ulicach polskich miast pojawiły się czarno-białe, „żałobne” billboardy z podpisem „Adrian kocha wszystkie kobiety”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że modelka oparta jest o grób, a reklama wykorzystuje cytat ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą”. Udało nam się sfotografować jeden z billboardów reklamowych firmy Adrian w Warszawie. Podobne pojawiły się m.in w Poznaniu i Gdańsku.

– Nie reklamuję rajstop. Starałam się powiedzieć, że życie biegnie nieubłaganie. Że gonimy często za rzeczami, które z pewnej perspektywy nie mają najmniejszego znaczenia. Że jesteśmy dla siebie niemili i nietolerancyjni – mówi właścicielka firmy Adrian Małgorzata Rosołowska-Pomorska w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

„Adrian kocha martwe kobiety” – pytają internauci. Trudno się zgodzić z właścicielką, gdy na biillboardzie jest duże logo firmy Adrian.

– Chciałabym, żeby Pani zagłębiła się w myśl przekazywaną przez ten billboard – tłumaczy właścicielka odpowiadając na pytanie czy reklama z wizerunkiem trumny nie jest przesadą.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


 

...

Zobacz również