Konrad Piasecki wybuchł śmiechem słysząc słowa Bielana o Birgfellnerze

Konrad Piasecki wybuchł śmiechem słysząc słowa Bielana o Birgfellnerze Źródło: flickr.com

Konrad Piasecki gościł w swym programie na antenie TVN24 Adama Bielana. Dziennikarz pytał polityka Zjednoczonej Prawicy głównie o tzw. taśmy Kaczyńskiego oraz aferę, która się wokół nich rozpętała. Tłumaczenia wicemarszałka Senatu wywołały na twarzy redaktora jedynie szeroki uśmiech.

Konrad Piasecki odbył z Adamem Bielanem niezwykle zaskakującą rozmowę, której treść obiega dziś wszystkie największe media. Dziennikarz na antenie TVN24 próbował bowiem dowiedzieć się nieco więcej na temat głośnej afery taśmowej oraz stosunku Zjednoczonej Prawicy do Geralda Birgfellnera, a także jego adwokata Romana Giertycha.

Konrad Piasecki wybuchł śmiechem w czasie rozmowy z Adamem Bielanem

- Nie znam tego pana, nie wiem, jakie są jego motywacje. (...) Jest w rękach przeciwników politycznych Jarosława Kaczyńskiego, którzy starają się wykorzystać tę sytuację do zaszkodzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu i Prawu i Sprawiedliwości - stwierdził Adam Bielan zapytany o zeznania biznesmena złożone w prokuraturze. Piasecki zdecydował się więc także zapytać o to, dlaczego Zjednoczona Prawica twierdzi, że Birgfellner kłamie i próbuje ściągnąć na Kaczyńskiego nieuzasadnione kłopoty. Odpowiedź Adama Bielana sprawiła, że dziennikarz jedynie wybuchł tłumionym śmiechem. - Rozmawiałem z Jarosławem Kaczyńskim - stwierdził wicemarszałek Senatu, podając swój osobliwy argument, czym wywołał uśmiech na twarzy Piaseckiego. Na tym Adam Bielan nie zakończył jednak prób podważenia wiarygodności Birgfellnera oraz Giertycha. Tym samym po raz kolejny podkreślił, że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem wyjątkowo uczciwym i prawym. - Jeżeli mam do wyboru Kaczyńskiego albo Romana Giertycha, znając ich obu, zdecydowanie wybieram Jarosława Kaczyńskiego - powiedział stanowczo Bielan w programie "Rozmowa Piaseckiego". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Internauci wypunktowali Adama Bielana po wywiadzie w TVN24

Wielu komentujących sprawę internautów zareagowało na twierdzenia polityka Zjednoczonej Prawicy w sposób podobny do tego, którym wyróżnił się Konrad Piasecki. W licznych wpisach na portalach społecznościowych i informacyjnych nie zabrakło złośliwych wobec wypowiedzi Bielana opinii. - Pan Bielan już wcześniej "błysnął" Bareją, kiedy zapytany przez dziennikarkę o zeznania austriackiego biznesmena powiedział, że nie są one wiarygodne. Kiedy dziennikarka zapytała, czy je czytał... powiedział, że oczywiście że NIE - zauważył jeden z internautów. - Z metody "na Bielana" korzysta już cześć sędziów i prokuratorów. Do wyborów trzeba to jakoś przytrzymać - dodała kolejna użytkowniczka sieci. - Wazelina level expert - wytknęła Bielanowi inna czytelniczka.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  2. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  3. Kaczyński zwołał pilne spotkanie PiS. Media: Jest wściekły na Mateusza Morawieckiego
  4. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani
  5. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: naTemat Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News