Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy! Sekcja zwłok zdradziła wszystko

Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy! Sekcja zwłok zdradziła wszystko

Konrad Gaca zmarł w sierpniu tego roku. Jego bliscy znaleźli zwłoki trenera w domu, na łóżku przed telewizorem. Dziś poznaliśmy przyczynę śmierci młodego mężczyzny. Sekcja zwłok wszystko zdradziła. 

Mężczyzna nie zginął z rąk osób trzecich, sekcja zwłok to wykluczyła. Trener personalny i zwolennik zdrowego tryby życia zmarł na wskutek... pęknięcia tętniaka! Takiej informacji udzieliła rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej, Agnieszka Kępka.

Konrad Gaca mentorem Polaków

Trener w swoim życiu pomógł bardzo wielu osobom. Z jego rad i planów treningowych korzystało mnóstwo osób, w tym również celebryci. W telewizji często występował w roli eksperta. Konrad Gaca miał też swój własny program w Telewizji Polskiej. Był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness. Z kolei w 2011 roku zdobył tytuł "Top Menedżera 2011", przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego".
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Śmierć młodego trenera zszokowała wszystkich Polaków. Jak wiadomo, Konrad odżywiał się bardzo zdrowo, na co dzień miał też dużo aktywności fizycznej. Nikt nie spodziewał się, że zdrowa, wysportowana osoba może zginąć tak nagle. Początkowo podejrzewano samobójstwo, niedługo później zaczęto podejrzewać udział osób trzecich, jednak wstępna sekcja zwłok wykluczyła tę możliwość. Teraz mamy pewność, że przyczyną śmierci była podstępna choroba. Gaca zmarł w wyniku pęknięcia tętniaka. Śmierć Konrada Gacy była mocnym ciosem dla polskiego show biznesu. Zaledwie kilka tygodni przed odejściem trenera gwiazd pożegnano wielką artystkę, Korę Jackowską. Konrad był nie tylko genialnym trenerem, ale także ojcem i mężem. Pozostawił samotną żonę i osierocił chorą córeczkę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zatonął prom. Nie żyją 44 osoby, ta liczba może wzrosnąć trzykrotnie
  2. Rzucił w 13-latka plastrem żółtego sera. Chłopiec zmarł w konwulsjach
  3. Kuchenne rewolucje ostre jak nigdy! Gessler wpadła w dziką furię
Źródło: wp.pl Następny artykuł