Dziś znaleziono zwłoki młodego gwiazdora TVN. Ujawniono wstrząsające fakty

Konrad Gaca był najbardziej znanym dietetykiem gwiazd, który często pojawiał się w TVN oraz Telewizji Polskiej jako ekspert. Niestety 42-letni celebryta został dziś znaleziony martwy w swoim domu. Media dowiedziały się już nieco więcej na temat tajemniczych okoliczności jego śmierci.

Gaca w dniu swego odejścia miał jedynie 42 lata. Młody gwiazdor zajmował się dobrze rokującym biznesem, a znajomi wspominają go w niezwykle ciepły sposób. Nic nie zapowiadało jego nagłej śmierci.

Kim był Konrad Gaca?

Celebryta był znany przede wszystkim jako dietetyk gwiazd. Współpracował między innymi z Dominiką Gwit, która pod jego opieką przeszła gigantyczną metamorfozę. Poza tym Gaca prowadził firmę, opracował specjalną metodę odchudzania oraz pracował jako trener. Widzowie znali go przede wszystkim z popularnego programu w Telewizji Polskiej. Poza tym bardzo często pojawiał się na antenie TVN, między innymi jako ekspert w formacie śniadaniowym stacji.

Jak zmarł Konrad Gaca? Ujawniono wstrząsające fakty

Dziś nad ranem celebryta został jednak znaleziony martwy przed telewizorem przez swą żonę. Kobieta miała martwić się, dlaczego jeszcze się nie położył, dlatego sprawdziła, co robi. Na miejsce bardzo szybko przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Mężczyzna już jednak nie żył. - Potwierdzam, że wykonujemy czynności w tej sprawie. Wszczęliśmy dochodzenie w kierunku artykułu 155 kodeksu karnego czyli nieumyślnego spowodowania śmierci. To rutynowa procedura - powiedziała w rozmowie z mediami Agnieszka Kępka, pełniąca funkcję rzeczniczki prasowej Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Obecnie nie wiadomo, co dokładnie stało się gwiazdorowi. Służby wykluczyły ewentualny udział osób trzecich w przyczynieniu się do jego śmierci, wskazując jednocześnie, iż miał prawdopodobnie zawał lub wylew. Ostateczną wersję zdarzeń media poznają jednak po sekcji zwłok, której termin wyznaczono wstępnie na piątkowy poranek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Po latach ujawniono wstydliwy sekret gwiazdy Na dobre i na złe. „Był na dnie den”
  2. Bez niego Polska nie będzie taka sama. Nie żyje wybitny Polak
  3. Lyric McHenry nie żyje. Ciężarna gwiazda zginęła w szokujący sposób
Następny artykuł