Konowowicz apeluje do "rasistów": Jesteście mile widziani w Polsce, ale zabijanie zostawcie policji (video)

Konowowicz apeluje do "rasistów": Jesteście mile widziani w Polsce, ale zabijanie zostawcie policji (video) Źródło:

Krzysztof Kononowicz, który stał się znany większemu gronu internautów za sprawą swojego startu w wyborach samorządowych w przeszłości, powraca po raz kolejny z ważnym apelem. Tym razem prosi "rasistów", by szanowali polskie prawo i zostawili zabijanie policji oraz sądom.

 - Chcę zaapelować teraz do rasistów. Możecie przyjeżdżać w gości, możecie być w całej Polsce ale u nas jest takie prawo: żeby człowiek człowieka nie zabijał. Jest od tego u nas policja, sądy i prokuratura i będą oni ostro za to karani - zaapelował Konowowicz.

 - Zostawcie imigranci w swoich krajach zabijanie! U nas nie ma zabijania! U nas jest pokój. Nie zabijajcie ludzi naszych białych, właścicieli restauracji i tak dalej. To jest u nas karane surowo. Za zabicie grozi dożywocie - przekonuje Kononowicz.

Kononowicz zaapelował również do premier Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy.

 - Apeluję do prezydenta i do premier Beaty Szydło, ażeby na razie wstrzymała granice dla imigrantów. Żeby był odwrót dla nich - jak przyjechali czy przypłynęli, tak żeby odpłynęli od nas. Tym samym pojazdem, tą samą łódką. Nam nie potrzeba takich morderców, bandytów emigrantów. My jeżeli jedziemy w gości do was, to was nie zabijamy, nie mordujemy - zaapelował Kononowicz.

https://www.youtube.com/watch?v=LNHvYvsCH2I bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News