Krzysztof Kononowicz, który stał się znany większemu gronu internautów za sprawą swojego startu w wyborach samorządowych w przeszłości, powraca po raz kolejny z ważnym apelem. Tym razem prosi „rasistów”, by szanowali polskie prawo i zostawili zabijanie policji oraz sądom.

 – Chcę zaapelować teraz do rasistów. Możecie przyjeżdżać w gości, możecie być w całej Polsce ale u nas jest takie prawo: żeby człowiek człowieka nie zabijał. Jest od tego u nas policja, sądy i prokuratura i będą oni ostro za to karani – zaapelował Konowowicz.

 – Zostawcie imigranci w swoich krajach zabijanie! U nas nie ma zabijania! U nas jest pokój. Nie zabijajcie ludzi naszych białych, właścicieli restauracji i tak dalej. To jest u nas karane surowo. Za zabicie grozi dożywocie – przekonuje Kononowicz.

Kononowicz zaapelował również do premier Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy.

 – Apeluję do prezydenta i do premier Beaty Szydło, ażeby na razie wstrzymała granice dla imigrantów. Żeby był odwrót dla nich – jak przyjechali czy przypłynęli, tak żeby odpłynęli od nas. Tym samym pojazdem, tą samą łódką. Nam nie potrzeba takich morderców, bandytów emigrantów. My jeżeli jedziemy w gości do was, to was nie zabijamy, nie mordujemy – zaapelował Kononowicz.

https://www.youtube.com/watch?v=LNHvYvsCH2I

bh

...

Zobacz również