To koniec kariery młodego gwiazdora telewizji Polsat? Miał groźny wypadek

Filip Lato zdobywa coraz większą popularność wśród fanów krajowej muzyki. Wokalista wygrał show "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowane przez telewizję Polsat. W ostatnim czasie uległ jednak wypadkowi, który sprawił, że fani niezwykle martwią się o przyszłość jego kariery.

Lato ma już na swym koncie debiutancki singiel, dużo koncertuje, robi karierę telewizyjną. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż tysiące Polaków śledzą jego karierę, chętnie wspierając rozwój młodego artysty.

Gwiazdor telewizji Polsat miał poważny wypadek
Jak się jednak okazuje, piosenkarz przechodzi właśnie ogromny kryzys. Podczas intensywnego treningu spadł bowiem z roweru, a w czasie upadku w poważny sposób złamał jeden z palców. - Przez ponad miesiąc miałem przerwę w graniu na fortepianie i gitarze. Szczerze mówiąc czekam z niecierpliwością na moment, kiedy znów usiądę do instrumentu - wyznał młody wokalista, który musiał znacznie spowolnić rozwój kariery z powodu nieszczęśliwego wypadku.

Co stanie się z karierą piosenkarza?

- To dla mnie spora nauczka. Okazuje się, że z błahej sytuacji może powstać poważny problem. Narazie koniec z rowerem - dodał także Lato. Nie wiadomo, kiedy piosenkarz będzie mógł ostatecznie wrócić do pełnej sprawności. Fani martwią się, że skutki wypadku mogą mu poważnie zaszkodzić, jednak trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Edyta Górniak boleśnie poniżona. Fani są wściekli, nie mogą w to uwierzyć
  2. To dlatego Stenka zrezygnowała z roli. Usłyszała straszną diagnozę
  3. Makabra! Gwiazdor Polsatu z zakrwawioną twarzą, zdjęcie w sieci
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu