Właściciel nagrał niespotykany widok. Źrebak nagle zaczął ćwiczyć jogę jak profesjonalista

Właściciel nagrał niespotykany widok. Źrebak nagle zaczął ćwiczyć jogę jak profesjonalista Źródło: Facebook - Horse Kingdom

Koń zaczął się zachowywać w zabawny sposób. Właściciel małego źrebaka, który przyszedł do swojej stadniny, zaczął nagrywać, jak mały konik próbuje stanąć na własnych nogach. Zamiast tego, udało mu się nagrać iście profesjonalne ćwiczenia jogi w wykonaniu swojego zwierzęcia.

Koń zaskoczył swojego właściciela. Właściciel gospodarstwa w USA chciał zobaczyć, jak ma się źrebak, który nie tak dawno urodził się na farmie. Do nagrania pierwszych kroków swojego malucha, mężczyzna użył telefonu komórkowego. Nie spodziewał się jednak, że uczący się chodzić zwierzak jest tak wytrawnym znawcą jogi. Jego "ćwiczenia", które natychmiast trafiły do sieci, podbiły serca milinów internautów z całego świata.

Koń zaskoczył swojego pana. Nieprawdopodobne nagranie właściciela farmy

Konie uczące się chodzić to wyjątkowo urokliwy widok. Małe źrebaki często potykają się o swoje nogi albo przewracają się w wyjątkowo zabawny sposób. Właściciel jednej z amerykańskich farm postanowił pójść to swojej stadniny i zobaczyć, jak pierwsze kroki stawia urodzony kilka tygodni wcześniej źrebak.

Gospodarz, który nagrywał wszystko telefonem, nie mógł uwierzyć, co robi należące do niego zwierzę. Mały konik znalazł dość ciekawy sposób na jedzenie trawy, stawiając kopyta w taki sposób, jakby od lat ćwiczył jogę. Rozbawiony Amerykanin wstawił wszystko do internetu, rozbawiając tysiące internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci śmieją się z konika

Koń z miejsca stał się prawdziwą gwiazdą internetu, Jego poczynania obejrzało kilka tysięcy internautów na portalu społecznościowym Facebook. Obserwatorzy nie mogli wprost uwierzyć, w jak śmieszny sposób źrebak radzi sobie ze stawianiem swoich pierwszych kroków.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- To prawdziwy mistrz jogi. Pamiętam, jak bywałem u swojego dziadka na farmie i jego konie zachowywały się tak samo - komentował jeden z internautów.

Nagrany przez gospodarza koń jest już dużym i zdrowym koniem, ale zapis jego pierwszych kroków już na zawsze pozostanie w pamięci internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł