Strona Główna Opinie Polityka Kompromitacja wpolityce.pl. Zajrzeli ile prezydent dał na tacę

Kompromitacja wpolityce.pl. Zajrzeli ile prezydent dał na tacę

W ostatnim tekście pojechałem po wypocinach Frondy, teraz padło na kolejny podszywający się pod prawicę portal, czyli dziecko braci Karnowskich wPolityce.pl. Po tym jak na okładce umieścili dziewczynkę, która zabłysła nazywając premiera zdrajcą Polski, przyszedł czas na zaglądanie do mszalnej tacy. Blask dziewczynki zniknął w mrokach polityki, a media Karnowskich zaczynają błyszczeć głupotą i drobnomieszczańskimi taktykami nieznanymi nawet TVN-owi czy Wyborczej.

Tekst nosi tytuł „Prezydent ma gest. Dał na tacę całe 20zł i reszty nie pobrał…”. Artykuł odnosi się do święta plonów w Spale, na którym pojawił się Bronisław Komorowski. Najpierw czytamy marne, złośliwe komentarze o tym, iż wizyta kosztowała spory wysiłek intelektualny i 20 złotych. Portal wylicza, że przy pensji prezydenta wynoszącej ok. 20 tysięcy brutto to niewiele.

Powiało strasznym prymitywizmem i wiochą. Byłbym w stanie to zrozumieć, gdyby tekst zamieściła redakcja Faktu, aczkolwiek nawet oni nie są zdolni do takiego chamstwa. Do jasnej cholery, jak nisko trzeba upaść, żeby zaglądać ile ktoś dał na tacę?! Nieważne, czy jest to prezydent czy ślusarz Heniek. Najwidoczniej dla gryzipiórków z wPolityce.pl msza nie jest niczym świętym, albo inaczej, jest gdy tak im pasuje.

Jestem przekonany, że gdyby prezydent położył na tacy sztabkę złota, to pisaliby, iż wstrętny Komoruski nie zna żadnych granic i chce kupić głosy Polaków wykorzystując do celów politycznych mszę świętą! Tylko do nabijania kabzy i zapełniania portalu lipnym contentem już można przymknąć oko na sferę sacrum. Wstydźcie się prostaczki, bo zamaszystym ciosem uderzam się w czoło, gdy czytam jak skarżycie się na lewackie media, które zajeżdżały śp. Lecha Kaczyńskiego. Niczym nie różnicie się od tego motłochu, ba, coraz bardziej przekraczacie granicę żenady i umysłowej biedy.

Jeśli chodzi o czytelników tego portalu, mam do was jedną prośbę. Przestańcie pieprzyć o tym, że TVN i Wyborcza są takie nieobiektywne i sprzyjają rządowi, podczas gdy Wy wspieracie serwis będący propagandową tubą PiS-u i to jeszcze wojujący z politycznymi oponentami metodami prosto z rynsztoka. Ja wrzucam te śmieciowe media to jednego koszyka. Salut!

LINK do artykułu wpolityce.pl

fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Zobacz również

Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta