Co się dzieje, kiedy obrady przeciągają się w nieskończoność a znudzeni posłowie i posłanki muszą wykazać się obecnością? Pełna kontrowersji Krystyna Pawłowicz po raz kolejny dała o sobie znać. Nie musiała nawet nic mówić!

Barwna postać Prawa i Sprawiedliwości, która chętnie wytyka błędy opozycji, na ostatnich nocnych obradach nie powiedziała nic, a i tak zrobiła furorę w internecie. Film podbija sieć, a Pawłowicz… słodko śpi.

Nocne obrady to wielkie wyzwanie

Da się zauważyć, że dla posłów PiS obrady komisji sprawiedliwości i praw człowieka nie są wystarczająco interesującym wydarzeniem, aby w nich aktywnie uczestniczyć. Po co zatem biorą w nich udział? Bo, jak mówi opozycja, wspólnie gwarantują większość i mogą swobodnie przegłosować każdą poprawkę, wniosek o przerwę czy odrzucić każde zaproszenie do prac ekspertów. Nie należy do nich praca nad poprawkami, zatem nudzą się i szukają sobie innych zajęć podczas trwania obrad.

ZOBACZ TAKŻE: Owsiak znowu to zrobił! BEZLITOSNY cios w Pawłowicz

Spanie na siedząco to prawdziwa sztuka

Świadectwo nudy i znużenia dała Krystyna Pawłowicz, która podczas 14-godzinnych obrad po prostu… zasnęła. Na filmie dokładnie widać, jak posłanka siedząc przy stole zamyka oczy i zasypia. Trzeba przyznać, że nie każdy potrafi spać w takiej pozycji.

Mecze są o wiele ciekawsze

Posłanka Pawłowicz to nie jest jednak jedyna wśród kolegów i koleżanek, która szuka sobie innego zajęcia podczas trwania obrad. Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcia posła Marka Asta, którego przyłapano na oglądaniu meczu ulubionej drużyny piłkarskiej na służbowym poselskim tablecie.

ZOBACZ TAKŻE: Pawłowicz wije się i parodiuje Tuska. Jak jej poszło?

teraz się wytłumaczył (…) a ciemny lud to kupuje. Poseł, a musi siedzieć 12h na komisji jako obsługa przycisku do głosowania. Dno żenady osiągnęli już dawno, kpią w żywe oczy dranie – krytykował jeden z internautów

– Jestem przekonany ze Pan Ast zna projekty ustaw, zna również posłów opozycji. Po co ma marnować czas na wsłuchiwanie się w bełkot budki czy Gasiuk-Pichowicz. Ja, nie mając tego na co dzień, pewno bym posłuchał. Bo to nawet zabawne jest – ale ileż razy można słuchać tego samego – usprawiedliwiał posła użytkownik Twittera.

fot. twitter.com/MaciekCzapluk

Źródło: crowdmedia.pl

...

Zobacz również

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

22 najbardziej wpływowe kobiety świata - Szydło wysoko w rankingu